ترور؛انکار یا افتخار!؟

گروههای تروریستی یا همان تروریست های بد وقتی فعالیتی تروریستی انجام می دهند بدون هیچ ترس و واهمه ایی ابلاغ می کنند و حتی اهداف خود از فعالیت هایشان را بیان می کنند ولی گروهی دیگر هستند که فعالیت تروریستی انجام می دهند ولی در به عهده گرفتن مسئولیت کارشان بنا به شرایط موجود و منافع خود عمل می کنند که اینان همان تروریست های خوب هستند.

  احزاب کمپ نشین که از دیرباز مقوله ی ترور افراد در برنامه هایشان وجود داشته است و در حد توانایی خود آن را انجام داده اند،اگر شرایط را بر نفع خود ببینند،”عقاب های زاگرس” و “مدافعان روژهلات” و….. را خلق می کنند ولی اگر در جایی بر ضررشان تمام شود بیانیه ها صادر خواهند کرد و خود را احزابی مردمی و فرشته های زمینی نشان خواهند داد.

  در جریان ترور یکی از شهروندان اهل “گامیش گلی” که از طرف عوامل و اعضای حزب دمکرات اجرا شد،کانون مدافعان از حقوق بازماندگان ترور و خشونت در کردستان،مستندی را در خصوص شیوه ی این ترور،افرادی که پشت این ترور بودند،اشخاص تروریست و جزئیات این ترور تهیه کرد که حتی به دلیل تاثیرات بیش از حد این مستند و آشکار کردن واقعیات به زبان های خارجی هم ترجمه شد و در رسانه های خارج از کشور نیز مورد توجه قرار گرفت.در این مستند به جزئیاتی اشاره شده است که بسی جای تامل است اینکه حزب دمکرات در مقابل مبلغی که به چند جوان پیشنهاد کرده است،آنان را به قتل همشهری خود واداشته است و اینکه اخبار مربوط به این ترور در کوتاهترین زمان در رسانه های این حزب بازتاب پیدا کرده است و….

  حال که این مستند چهره ی واقعی حزب را نمایان کرده است دیگر در خصوص انفجار جلوی مقر خود نمی تواند کسی دیگر را متهم کند،حزبی که به آسانی می تواند افراد همشهری و هم زبان خود را ترور کند پس به راحتی می تواند در  جریان مشکلات و اختلافات داخلی دست به هر تروری بزنند و افراد رقیب همدیگر را به راحتی حذف کنند.حزب دمکرات در بیانیه ایی رسمی در خصوص این مستند تلاش دارد که چهره ی دیگری از خود نشان بدهد ولی غافل از اینکه واقعیات برای همگان آشکار است.

لینک فیلم مستند «دمکرات تروریست»:

http://www.hawrre.com/1395/08/فیلم-مستند-تروریست

هاوری

1 Comment

  1. بی گناه ترور بشی…
    چهره ی واقعی این احزاب تروریست و ظالم کاملا آشکار شده.امیدوارم هرچه زودتر به سزای کارهایشان برسند. با سپاس فراوان از حمایت کنندگان خصوصا انجمن دیارونادیار که به ییقین واقعیات را برای همه روشن کردند.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.