شکایت زن‌های حزبی از شوهرهایشان نزد رهبری حزب

بنا بر گزارشات رسیده‌ از کمپ‌های حزب دمکرات طی چاز زن‌های حزبی به‌ علت آنچه‌ آنان مشروب خواری شوهرهایشان و ارتباط گیری غیر اخلاقی خوانده‌اند؛نزد رهبری حزب شکایت برده‌اند و خواهان برخورد با آنها شده‌اند.
 شایان ذکر است که‌ مشروب خواری میان اعضای حزب امری عادی تلقی می‌شود و اکثر پیشمرگ‌ها از یک عضو ساده‌ تا رهبری حزب گرفته‌ اوقات خود را اغلب با خوردن مشروب می‌گذرانند و دایم الخمر هستند.این مسئله‌ یکی از دلایل اصلی به‌ وجود آمدن مسائل غیر اخلاقی و روابط نامشروع میان اعضای حزبی شده‌ است و باعث شده‌ است که‌ چندین مورد از زن‌های حزبی نزد اعضای رهبری از شوهرهای خود شکایت کنند غافل از اینکه‌ اکثر اعضای رهبری خود نیز مشروب خوار هستند و هر کدام به‌ نوعی با این مسئله‌ درگیر هستند.
پس از اینکه‌ این قضیه‌ برجسته‌ شد،رهبری حزب تصمیم گرفته‌اند که‌ از این به‌ بعد مشروب خواری در مقرهای حزبی را ممنوع کنند و اعلام کرده‌اند که‌ هیچ کس حق ندارد در مقرهای حزبی و در انزار عمومی مشروبات الکلی مصرف نماید.
ولی این قانون شامل اعضای رهبری نمی‌شود چون پس از برگزاری هر پلنوم مراسم مشروب خواری برگزار می‌کنند و حتی در حین برگزاری مهمانی‌های به‌ اصطلاح سیاسی نیز،جای مشروب خالی نمی‌باشد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.