فرافکنی حزب در پی اخاذی و زور گویی در برابر ملت کرد

دیار و نادیار

وقتی پیشمرگ های حزب به داخل کردستان ایران می آیند،تنها یک هدف را دنبال می کنند و آن اخاذی و باج گیری از مردم است ولی تحت نام های مختلف آن را اجرا خواهند کرد.

 بارها گزارش آمده است که پیشمرگ های حزب در روستاهای دور دست با زور اسلحه از مردم پول می گیرند و مردم را به شیوه‌های خودشان تهدید و اذیت می کنند.در تازه‌ترین اقدام سه پیشمرگ حزب دمکرات کردستان ایران در مناطق فیزوالله بگی از توابع سقز،مردم را اذیت و آزار می دهند و این قضیه ترس و دلهره میان مردم منطقه ایجاد کرده است.

 گزارش های رسیده از روستاهای چاخلو و یاپشخان عنوان دارند که میان جاده‌های این روستاها،این سه نفر از مردم پول دریافت می کنند و هر کس ندهد یا نداشته باشد به زور اسلحه تهدید و اذیت خواهد شد و نام آن را کمک به حزب(یارمه‌تی) می نهند.

  مردم منطقه نیز نگرانی خود را از این مسئله اعلام داشته‌اند و با پناه بردن به نهادهای امنیتی و نظامی خواهان دستگیری این افراد و برقراری امنیت در منطقه شده‌اند.حزب دمکرات هم به مانند گذشته هر وقت بدانند که مردم به واقعیت سیاستهایشان پی برده‌اند،با منحرف کردن افکار عمومی خواهان سرپوش نهادن این رسوایی ها می شوند.به مانند این بار که در رسانه‌های خود (از رسانه‌های امروزی نیز فقط یک سایت دارند که آن هم فیلتر است) بی خبری خود از این مسئله را اعلام کرده‌اند و گفته‌اند که این افراد عضو حزب نیستند….
تریفه ی مانگ

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.