سیروس ملکوتی و تیشک تی‌وی – قسمت دوم

س. بازیچه:

سیروس ملکوتی

همانطور که می‌دانید چندی پیش سایت‌های مختلف خبری حملات رسانه‌ای بی‌سابقه‌ای را علیه (سیروس ملکوتی) مجری تلویزیون تیشک تی‌وی آغاز نمودند که حزب دمکرات ناچار به تغییر جایگاه وی از تیشک تی‌وی گردید. در ادامه گزارش تکمیلی و مطلب ارسالی وب نوشت دکتر س برای خوانندگان عزیز آورده شده است.

در پی انتشار افشاگری‌ها در مورد سیروس ملکوتی از جانب چند سایت و وبلاگ و خبرگزاری‌های مختلف رهبران حزب دمکرات با دست پاچگی این شخص را از شبکه حذف کرده و مانع اجرای برنامه وی در شبکه تیشک شدند.

سیروس ملکوتی در حال حاضر با سفارش (طاهر علیار) دفتردار مسئول روابط خارجی حزب است. مسئولین حزب با این کار سعی دارند که اولاً چهره‌های فعالی مانند سیروس ملکوتی را برای خود حفظ کنند و ثانیاً یک چهره بسیار موجه، مردمی، انسان دوست و صلح طلب را از خود باقی بگذارند و تا آنجایی که امکان دارد خود را از جنجال‌هایی که موجب پرداختن به فعالیت‌های تروریستی آنان است جلوگیری کنند. به این دلیل تا یکی از کارهای خشونت‌آمیز نیروها و فعالیت‌های تروریستی حزب افشا می‌شود، آن را از صحنه کنار می‌کشند و قضیه را بایکوت خبری می‌کنند تا افکار عمومی متوجه آنان نباشد و آنان بتوانند به فعالیت‌های خود همچنان ادامه دهند. غافل از آنکه مردم کارها، جنایت‌ها و چهره آنان را در هر کجا که باشند هرگز فراموش نخواهند کرد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.