شکنجه پیمان عزیزی توسط حزب دمکرات

دیار و نادیار

حزب دمکرات از بدو تشکیلش تا زمان حال،همیشه سیاستی را پیروی کرده اند که اگر هر عضوی قصد انتقاد کردن داشته باشد و به نوعی با سیاست ها و رفتارهای آقایان تضاد داشته باشد،به شیوه ایی که اطرافیان متوجه نشوند،ترد خواهد شد ولی کار به اینجا ختم نمی شود و در برخی اوقات تا حذف فیزیکی فرد در تصادف های ساخته ایی یا روش های دیگری،نیز پیش رفته است.

 کسانی که به گونه ایی در حزب حضور داشته اند،به خوبی میدانند که در حزب حتما باید،بله قربان گوی فردی باشید و او را تمجید و تعریف کنید در غیر اینصورت جایگاهی نخواهید داشت و به گوشه و کنار ترد خواهی شد.

 در حزب دمکرات به هیچ وجه به آینده و زندگی اعضا،اهمیت داده نخواهد شد و زیادند افرادی که قربانی منافع و خوش خدمتی آقایان به احزاب اقلیم شده و خواهند شد.

 اگر عضوی از حزب جدا شود دیگر تحت هیچ شرایطی،وضعیت و درخواست هایش برای حزب اهمیت ندارد.مانند کیهان یوسفی که از حزب جدا شد و به اروپا رفت ولی آنجا به زندان افتاد و حزب هیچ اهمیتی نداد،یا پیمان عزیزی که در دانشگاه کویه “مهندسی نفت” می خواند،بدون هیچ گناهی زیر فشار روحی و روانی قرار گرفت و تا سرحد خودکشی پیش رفت و بعد از آن مصطفی هجری و چکو رحیمی برای خوش خدمتی برای پارتی،از اقلیم کردستان،به قول خودشان “سنور داشتش” کردند.اینان از داعش هم جنایات کارترند و با آینده و زندگی چنین جوان هایی قمار می کنند

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.