دستگاه قضایی سوئیس،فرزاد میرکی پیشمرگ قدیمی کومله را تحویل سفارت جمهوری اسلامی ایران داد

سفارت ایران در سوئیس،پیشمرگ قدیمی کومله را نپذیرفت

دیارونادیار:کومله مدعی بود فرزاد میرکی در صوت دیپورت به ایران،اعدام می شود!اما سفارت ایران او را رها کرد
“نادر کیانی”:با وجود شانتاژ خبری گسترده و دروغ بزرگ کومله کمونیستی در ارتباط با فرزاد میرکی پیشمرگ بدنام و سابقه دار کومله کمونیستی،مبنی بر اینکه در صورت دیپورت نامبرده به ایران،جمهوری اسلامی ایران،این پیشمرگ کومله را اعدام خواهد کرد،اما سفارت جمهوری اسلامی ایران،اختیار بازگشت فرزاد میرکی را به خود او محول کرد و در نهایت پس از چند ساعت،نامبرده را تحویل نگرفت و تحویل ماموران دستگاه قضایی سوئیس داد!
این اتفاق در حالی روی داد که کومله کمونیستی در چند روز گذشته با راه اندازی کمپینی عوام فریبانه،به افکار عمومی و دولت سوئیس چنین القا می کردند که؛در صورت دیپورت نامبرده به ایران،او اعدام خواهد شد!!
این ترفند کومله برای تعداد زیادی از اعضای این گروه در خارج کشور برای دریافت پناهندگی سیاسی بکار برده شده و دولت های اروپایی زیادی نیز به این شیوه فریب خورده اند!
همچنین در خصوص پرونده دیپورت فرزاد میرکی به اطلاع می رسانم که بر اساس آخرین اخبار و گزارشات دریافتی،فرزاد توسط ضابطین دستگاه قضائی دولت سوئیس روز دوشنبه ۱۵ فوریه به برن منتقل می شود.
روز بعد از آن نیز یعنی ۱۶ فوریه او را به سفارتخانه جمهوری اسلامی ایران در برن پایتخت سوئیس می برند،تا حکم دیپورتش را امضاء کند.
اما با وجود اینکه کومله اعلام کرده بود؛در صورت دیپورت فرزاد،او در ایران اعدام خواهد شد،اما سفارت ایران به فرزاد میرکی اختیار تام داد،تا اگر خودش تمایل ندارد می تواند به ایران برنگردد و بازگشت یا عدم بازگشت او به ایران،در اختیار خود اوست.
در نهایت نیز،فرزاد از امضای این حکم خودداری کرد و سفارت ایران در سوئیس نیز نامبرده را از داخل سفارت بیرون کرد!.
ضابطین دستگاه قضائی دولت سوئیس نیز ناچار شدند؛روز چهارشنبه ۱۷ فوریه ۲۰۱۶ میلادی،او را به زندان شهر “اشتانس” بازگردانند!
برخورد سفارت ایران با فرزاد میرکی،بار دیگر به دولت سوئیس و کشورهای اروپایی ثابت کرد که کومله کمونیستی و دیگر احزاب و گروههای اپوزیسیون،در دادن تاییدیه به اعضای خود،با یک مشت دروغ و ادعای واهی و خلاف واقع،سعی در فریب مقامات این کشورها را دارند تا با القای اینکه؛جان اعضایشان در صورت بازگشت به ایران با خطر روبرو است،برای پیشمرگان خود،پناهندگی سیاسی می گیرند!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.