سوزاندن قرآن کریم توسط اعضای حزب منحله دمکرات کردستان ایران

دیار و نادیار

با عرض پوزش، تسلیت، تأثر و تأسف از درج این مطلب : زمانی که حزب دمکرات کردستان ایران اتحادیه علمای دینی را راه اندازی نمود و ابتدای برنامه های تیشک قرآن پخش می کرد برای دیار و نادیار پرواضح بود که این ژست اسلامگرایی از یک حزبی با ریشه و سابقه چپ، کمونیستی و لائیک، صرفاً برای فریفتن قشر عموماً مسلمان جامعه کردی ایران است. چیزی که به لحاظ ایدئولوژیک هیچ جایگاهی در حزب ندارد. انتشار این مطلب درست نیست ولی متأسفانه صرفاً برای آگاه سازی اقشار کردستان و بویژه علمای دینی و ماموستایان که انتظار واکنش از آنها داشتیم این مطلب را منتشر نمودیم :

اسماعیل جعفری و برهان رضایی اهل روستای گلین تابعه سنندج حدود ۳ سال پیش از کشور متواری و به حزب پیوسته اند. انان قصد پناهندگی در یکی از کشورهای اروپایی را داشته اند و به این بهانه به مقدس ترین کتاب مسلمانان توهین و قرآن را سوزاندند و زشت تر آنکه فیلم این اقدام زشت را نیز منتشر کردند. 

اسماعیل جعفری حین سوزاندن مصحف شریف، اقدام به اظهار مطالب کفرآمیز و اهانت نستب به قرآن کریم، دین اسلام، پیامبر اکرم(ص)، ائمه اطهار نموده است.

فایل تصویری مربوطه در شبکه اجتماعی منتشر شده است. به هر حال هر انسانی به یک ایدئولوژی زنده است و ایدئولوژی این فرد نیز گذشتن از دین، آئین، ناموس و شرفش برای رسیدن به اندک رفاه مادی است که امیدواریم با این خودفروشی حداقل غربی ها در حق وی خلف وعده نکنند. امیدواریم خواب راحتی داشته باشد و تا لب گور دیگر محتاج به کتاب آسمانی نگردد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.