حملات حسین یزدان پناه و حزب آزادی کردستان به آکام نیوز

گروهکهای کوچک چند ده نفره ای که روزگاری با کمک آمریکا و کشورهای غربی برای تجزیه ایران و کشورهای همسایه تحت عنوان جمهوری کردستان و جمهوری مهاباد،ساماندهی شدند،امروز نه تنها به این هدف دست پیدا نکرده اند،بلکه دچار وحشتناک ترین عملیات حذف درون گروهی شده اند.

یکی از این گروهها که درگیر حذف فیزیکی افراد درون گروهی است،”حزب آزادی کردستان” می باشد.

گروهکی که در ابتدا تحت نام”حزب انقلابیون کوردستان”تاسیس و پایه گذاری شد.

بنابر گزارش آکام نیوز حزب انقلابیون کردستان در ۳۰ اردیبهشت ۱۳۷۰، در حالی تشکیل شد که دو روز قبل از آن بنیانگذار این گروهک نوپا بنام،سعید یزدان پناه،در سلیمانیه عراق در حادثه مشکوکی ترور شد.

هر چند که این ترور توسط حسین یزدان پناه برادر وی – که بعد از ترور برادرش،مسند رهبری حزب را بدست گرفت- به جمهوری اسلامی ایران نسبت داده شد،ولیکن بر اساس اطلاعات و دلایلی که وجود دارد،این یک ترور درون گروهی بوده است که توسط حسین یزدان پناه پایه ریزی شده بود.

تروری درون گروهی،که از برادر خود هم نگذشت و تا به این لحظه نیز به اشکال و عناوین مختلف این ترورهای درون گروهی ادامه داشته که در آخرین مورد،در روزهای گذشته ۳ پیشمرگ این گروه،بنامهای مهدی یارمحمدی،بهمن یارمحمدی و الله نور اندوز که از اهالی ملک شاهی ایلام بودند و تنها جرمشان این بود که قصد ملحق شدن به گروهک پ.ک.ک را داشتند،به دستور همین حسین یزدان پناه در سالن غذاخوری قتل عام شدند.

معاون سرکرده حزب آزادی کردستان به سبک و سیاق پیشین انگشت اتهام را به سوی جمهوری اسلامی ایران و وزارت اطلاعات نشانه رفت اما با افشاگری پژاک،این ترفند یزدان پناه ناکام ماند و حقیقت امر برملا شد.

حسین یزدان پناه جانشین سرکرده گروهک تروریستی موسوم به پاک،عامل استخبارات و مخابرات عراق بوده که تمامی تکنیکهای قتل و ترور درون گروهی را از استخبارات صدام حسین آموخته است.

وی که از  سرکردگان تروریست گروهک موسوم به حزب آزادی کردستان(پاک)است،تا زمان سقوط رژیم صدام حسین دیکتاتور،از افرادی بود که توسط “محمد تکریتی الشعراوی” ملقب به بوعلی تعلیم دیده بود.

حسین یزدان پناه که فردی قدرت طلب و ریاست خواه است،برای اینکه بر مسند ریاست تکیه زند،برادر بزگتر خود را به قتل رساند.

وی برای این کار از ۲ تن از نیروهای اتحاد انقلابیون کردستان کمک می گیرد.

“نادر نقش بندی” اهل مریوان و “علی کژ” پس از یافتن سعید یزدان پناه در سلیمانیه عراق وی را با شلیک چند گلوله مجروح می کنند و به گمان اینکه وی کشته شده است،به نزد حسین باز می گردند و خبر را به وی می رسانند.

اما پس از چند ساعت سعید تلفنی خبر مجروحیتش را به گوش حسین می رساند.

حسین هم بلافاصله، شخصا، راهی محل مورد نظر شده و تیر خلاص را به شقیقه برادرش سعید ،شلیک می کند. بلافاصله نیز برای رد گم کنی و انحراف اذهان عمومی،اعلام می کند که وزارت اطلاعات،سعید را ترور کرده است .

دقیقا مشابه تاکتیکی که برای قتل ۳ پیشمرگ ایلامی این گروهک،بکار برده بود.

او دیگر کار آزموده شده و تجارب خوبی در این زمینه دارد.

او تا کنون به ۳ فقره قتل عمدی متهم است.

۳ نفری که توسط حسین یزدان پناه و مستقیما به دست خود وی به قتل رسیده اند، عبارتند از:

“حسین آذرکش اهل مریوان” ، ” صابر ستاری اهل مریوان” و “سعید یزدان پناه”، سرکرده و بنیانگذار گروهک ضد انقلاب موسوم به اتحادیه انقلابیون کردستان ایران.

حسین یزدان پناه که چندین بار با افسران مخفی سازمان اطلاعات و امنیت رژیم صهیونیستی(موساد) نشست مخفیانه داشته است،به غیر از برادرش افراد گروهک تابعه خود را با توطئه سر به نیست کرده است.

یکی از افرادی که در حال حاضر سر به نیست شده است،آمانج کولیایی اهل کرمانشاه برادر دیگر حسین است!

او به دلیل اختلافات عقیدتی و احساس خطر از سوی برادرش آمانج،از سر راه برداشته شد.

در همین راستا،چندین سوء قصد به جان برادرش آمانج کولیایی،در طول سالهای گذشته صورت گرفت،که کما فی السابق،این سوء قصدها را نیز به جمهوری اسلامی ایران، نسبت داده شد.

اما با لو رفتن توطئه قتل برادر دیگرش سعید، تصمیم گرفت به نوع دیگری او را زمین گیر کند.

حسین که پایه های قدرت خود را لرزان و در خطر می دید،تصمیم گرفت با پرونده سازی،آمانج را از گردونه قدرت و سیاست خارج کند و به همین منظور،با سناریویی پیچیده و از قبل طراحی شده، آمانج را به توطئه و براندازی متهم کرد و با پرونده سازی، او را روانه زندانی در اربیل عراق کرد.

آمانج کولیایی برادر حسین،مدتهای زیادی در روستایی بنام “سیبران” واقع در چند کیلومتری شمال شهر اربیل عراق زندانی شد.

سال گذشته،یکی از نفرات نزدیک به حسین یزدان پناه که اتفاقا،یکی از نزدیکانش نیز می باشد،چندی پیش فاش کرده بود که؛

حسین یزدان پناه، به ما دستور داده بود تا برادرش آمانج کولیایی را به قتل برسانیم.

همانطوری که ستاری نیز در منطقه “پنجوین” توسط سه نفر به دستور حسین،کشته شدند.

اما با توجه به اینکه در قوانین حکومت اقیلم کردستان عراق، آمده که:

کسی حق ندارد،خودسرانه فردی را به قتل برساند و اگر شکایتی نیز باشد،باید از راه قانونی در مورد آن اقدام شود،بنا بر این، حسین یزدان پناه، قوانین اقلیم کردستان را نقض نموده، آنهم ۳ بار این کار را کرده، پس باید، ۳ بار هم مورد محاکمه و بازجویی قرار گرفته و به سزای اعمالش برسد.

درگیری در احزاب تجزیه طلب،امری مسبوق به سابقه است.

این گروهکهای معاند یا توسط خودشان از بین می روند و یا اینکه به فکر حذف فیزیکی سران داخلی حزب می افتند.

گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان که از سوی اپوزیسیون کردی نیز بایکوت شده،راهی جز عوامفریبی و دروغگویی آشکار ندارند.

آنان ناچارند برای مشروعیت بخشیدن به خودشان و خوش خدمتی به ارباشان مسعود بارزانی،شرایط فلاکتباری که اکثریت پیشمرگانش از آن رنج می برند را وارونه جلوه دهند و در رسانه هایی از قبیل رووداو با اونیفرم پلنگی نظامی ظاهر شوند و خود را یک پیشمرگ نظامی  نشان دهند.

آنها برای این کار نیاز به جلب توجه هم دارند و برای آنکه نامشان بر سر زبان ها بیفتد به فکر حذف درون گروهی می افتند و وحشیانه پیشمرگانی را که سالها برایشان خدمت کرده اند را به قتل می رسانند و با منتسب کردن قتل ها به جمهوری اسلامی ایران،قصد تشویش اذهان عمومی و عوام فریبی را دارند.

یکی از راهها دروغ پراکنی در افکار عمومی به قصد توجیه سیاست های این گروهک،سناریو سازی و پروژه شهید سازی است.

گرچه آنها با ماسک «پیشمرگی» نمی توانند چهره کریه خودشان را بپوشاند.

پروژه جدید شهید سازی گروهکهای تروریست کردی و بخصوص حزب آزادی کردستان!از سالها قبل کلید خورده است.

گروهک تروریستی حزب آزادی کردستان از چندی پیش تا کنون در تیترهای اول خبری خود،در پروژه هایی دروغین و عوام فریبانه و برای فریب افکار عمومی و مقامات اقلیم کردستان و مدیون ساختن آنها،دست به سناریوی شهید سازی زدند.!

در این راستا سایتهای این گروهک و افراد منتسب به حسین یزدان پناه سال گذشته،در فیسبوک و فضای مجازی،در اقدامی کاملا هماهنگ و سازماندهی شده،از کشته شدن سمیه حسینی مشهور به نگار دادند و اعلام کردند که این پیشمرگ گروهک حسین یزدان پناه(پاک)در جنگ با داعش در محور کرکوک”شهید”!!!شده است!

بر اساس خبر این گروهک،اعلام شده بود که در اثر خمپاره باران مواضع پارت آزادی کوردستان( پاک) در محور کرکوک توسط داعش یک پیشمرگ به نام نگار محمد حسینی کشته شده است!

همچنین در خبری دیگر برای آنکه این گروهک،انتقام خود را از ایران بگیرند که ایران را مانع حضورشان در جنگ فرصت طلبانه می دانستند،سعی کردند تا مقامات اقلیم را فریب دهند و وانمود کنند که حضور و کمک ایران در اقلیم کردستان،بخاطر ضربه زدن به این گروهک است!

به این خبر سایت گروهک حسین یزدان پناه توجه کنید؛

{دیروز پس از این خمپاره باران پیشمرگان پاک توسط داعش نیروهای عراقی نزدیک به ایران سپاه بدر و سپاه پاسداران در داقوق به واضع پاک حمله کردند و قصد تصرف موضع آنها را داشتند که با آتش پیشمرگان مواجه شدند و با تلفات زیادی مجبور به عقب نشینی شدند.

طبق گزارش خبرنگارمان،از مناطق جنگی باشور کوردستان در درگیری روز گذشته در کرکوک ساعت ۷ صبح با اصابت خمپاره به سنگرهای پیشمرگان پارت آزاد کوردستان (پاک) یکی از پیشمرگان پارت آزادی کوردستان، خانم نگار محمد حسینی کشته شد.}

انتشار این شیوه خبر که حتی در تضاد و تناقض کامل با خبر و ادعای ابتدایی شان مبنی بر کشته شدن این زن توسط داعش بودبرای فریب افکار عمومی و اقلیم کردستان انجام شد،تا به ذعم خود مانع حضور جمهوری اسلامی در کمک رسانی به اقلیم کردستان شوند!

آکام نیوز که از ابتدا پیگیر انتشار این خبر و پروژه شهید سازی در گروهکهای کردی شده بود،در این زمینه،به نتیجه جالب و قابل تاملی رسید که حاکی از آن بود بر خلاف ادعای گروهکهای کردی،سایتها و رسانه های شان و خصوصا حسین یزدان پناه، نه تنها مرگ این زن مشکوک بوده بلکه اصولا این گروه دیگر در منطقه جنگی حضور ندارد و اصلا با داعش درگیر نشده و حتی داعش یک گلوله نیز به سمت آنها شلیک نکرده چه رسد به خمپاره باران!

حال با چه هدفی مشخص است!

در این رابطه اما افشاگری فرمانده سرشناس و مطرح وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق پته حسین یزدان پناه را روی آب ریخت و با دروغ خواندن این ادعا اعلام کرد که هدف حزب آزادی کردستان،متاسفانه جلب توجه و شهیدسازی است!

وستا رسول(استاد رسول) از فرماندهان سرشناس محور کرکوک که ادعا شده این زن عضو پاک در این محور کشته شده در همین رابطه به یکی از سایتهای اقلیم کردستان عراق گفته بود؛

به هیچ وجه،هیچ پیشمرگ کردستان ایران در کرکوک کشته نشده است و این خبر دروغ محض است.

این در حالی بود که چند رسانه و سایت اطلاع رسانی چند روزی بود که غوغا به پا کرده بودند و در خبرهایشان اعلام کرده بودند،که یک زن پیشمرگ گروهک حزب آزادی کردستان(پاک) بنام نگار محمد حسینی با نام اصلی سمیه حسینی، در محور کرکوک کشته شده است!!

استاد رسول همچنین گفت؛

هیچ پیشمرگ احزاب کردستان ایران در محور کرکوک وجود و حضور ندارد و هیچ درگیری نیز میان نیروهای پیشمرگ و تروریستهای داعش در این محور انجام نشده است.

وی همچنین گفت هیچ درگیری نیز با داعش اصلا در این محور اتفاق نیافتده است و ما که اینجا هستیم چیزی ندیدیم، برای همین نیز این خبر را شدیدا رد می کنیم و اعلام می کنیم که این خبر،هیچ پایه و اساسی ندارد و دروغ محض است.

در ادامه سایت اقلیم کردستان عراق نوشت؛؛

ما در خصوص انتشار خبر شهادت این عضو حزب آزادی کردستان(پاک)ارتباطی با حسین یزدان پناه معاون رهبری حزب آزادی کردستان برقرار کردیم اما وی به هیچ عنوان پاسخ ما را ندارد و حاضر نشد در خصوص این صحبتهای فرمانده محور کرکوک،اظهار نظر کند!!

اما اصل موضوع به گفته مقامات وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق این بود که؛

نگار(سمیه)محمد حسینی ازکادرها و مسئولین موسوم به گروه کاری جوانان و دانش آموختگان پاک بخاطر مشکلات شخصی در محوطه آموزشی این گروهک خودکشی کرده بود و موضوع عشقی بوده و ربطی به داعش و شهادت!!نداشته است!

بعد از این جنجال و دروغ پراکنی حزب آزادی کردستان بود که در رسانه ها تصاویری از حسین یزدان پناه منتشر شد که بشدت احساسات مردم را جریحه دار کرد و خانواده های شهدای پیشمرگ اقلیم کردستان عراق را متاثر کرد.

حسین یزدان پناه عکسی از خود پخش کرد که او را در حالی که پایش را روی جسد یک داعشی گذاشته بود و ژست گرفته بود،به نمایش می گذاشت.

اقدامی وحشیانه و غیرانسانی که باعث اعتراض خانواده های شهدای پیشمرگ اقلیم شد.

این خانواده ها اعلام کردند که این حرکت زشت حسین یزدان پناه چهره پیشمرگان را مخدوش کرده و از پیشمرگ انسانی وحشی به نمایش گذاشته است و آبروی ما را برده است.

تا اینکه در پی اعتراضات گسترده مردمی به این حرکت حسین یزدان پناه او در تاریخ ۲۴ دی ماه ۱۳۹۳ دستگیر و بازجویی شد.

وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق،روز(سه شنبه ۲۴ دی ماه)،دستور دستگیری حسین یزدان پناه را صادر کرد.
معاون رهبری گروه موسوم به حزب آزادی کردستان با شکایت وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان عراق دستگیر شده بود.
بر اساس شکایت وزارت پیشمرگ اقلیم،حسین یزدان پناه پس از بازجویی های مقدماتی،برای محاکمه به دادگاه برده شد.

وزارت پیشمرگ،شکایتهای متعددی از نامبرده به دلیل اعمال رفتارهای غیرقانونی و ضد حقوق بشری در محورهای جنگی و نشان دادن تصاویر زشت و غیرانسانی از پیشمرگان در بین افکار عمومی و مجامع بین المللی،مطرح کرده بود.
مهم ترین بخش شکایت وزارت پیشمرگ بخاطر گرفتن عکس یادگاری غیرانسانی در کنار یک جسد داعشی،از سوی حسین یزدان پناه،بود.

وزارت پیشمرگ در شکایت خود آورده بود؛

حسین یزدان پناه چندی پیش در محورهای جنگی بر علیه داعش با یک جسد داعشی عکس یادگاری گرفته که در آن سیمای پیشمرگان اقلیم را زیر سوال برده بود،او پایش را روی جسد یک داعشی گذاشته بود و خود را بعنوان یک قاتل بی رحم و درنده معرفی کرده بود که انگار در حال شکار شخصی یک شیر شکار کرده و پایش را روی آن گذاشته و برای خود،وجهه ای در بین دوستدارانش پیدا کند.

وزارت پیشمرگ اقلیم کردستان در شکایت نامه خود حسین یزدان پناه را متهم کرد به اینکه او خود را مثل یک قاتل نشان داده و قوانین بین المللی در ارتباط با حفاظت از حقوق بشر را نقض کرده و پس از کشته شدن یک داعشی پایش را روی جسد داعشی کشته شده گذاشته و با آن عکس گرفته و با این کار سیمای پیشمرگان را زیر سوال برده است.

همچنین نشریه سات نیز با چاپ این عکس،اعلام کرده که بیشترین محور شکایت وزارت پیشمرگ به خاطر این عکس زشت و غیرانسانی بوده و با تعدد اعمال غیرانسانی حزب آزادی کردستان در محورهای جنگی،در نهایت وزارت پیشمرگ تحمل نکرد و دستور دستگیری حسین یزدان پناه معاون حزب آزادی کردستان ایران را صادر کرد.

گرچه باقی ماندن حسین یزدان پناه و نیروهایش در محورهای جنگی نیز از اشتباهات جبران ناپذیر اقلیم بوده و نمی بایستی صبر می کردند تا بعد از این اتفاق امروز شاهد قتل های درون گروهی در این قتلگاه حسین یزدان پناه هم باشیم.

مقامات اقلیم کردستان عراق زمانی پی به اشتباه خود می برند که دیگر دیر شده چون به قول خود وزارت پیشمرگ،سیمای پیشمرگان حزب آزادی کردستان با این کارها زیر سوال نمی رود بلکه سیمای پیشمرگان اقلیم کردستان عراق زیر سوال می رود.

جنایات حسین یزدان پناه تنها این چند مورد نبود،بلکه در راستای پروژه شهید سازی و برای جلب توجه و خوراک تبلیغاتی برای خود،دهها عضو و کادر قدیمی خود را به قتل رسانده و تمامی قتل ها را یا به جنگ با داعش مرتبط کرده یا به گردن جمهوری اسلامی انداخته است.!

در تاریخ ۱۰ مارس ۲۰۱۵ میلادی باز هم گروهک حزب آزادی کردستان در ادامه سیاست شهید سازی،اعلام کرد که ۳ پیشمرگش کشته شده اند!

خبری که هیچ منبع رسمی اقلیم کردستان آن را تایید یا تکذیب نکرد!

آنها اعلام کردند که به هنگام پروسه‌ی آزادسازی غرب کرکوک سه پیشمرگان به نامهای ؛دیاکو رحیمی، زانکو کامیارانی و هیرش سقزی کشته شده اند!

ادعایی که با توجه به اینکه نیروهای این گروهک صرفا در این منطقه نقش پشتیبانی را برعهده داشتند،غیرقابل باور بود.

همانطوریکه در ابتدای این گزارش اعلام شد پروژه حذف درون گروهی و شهیدسازی در این گروهک،پس از قتل سعید یزدان پناه کلید خورد و تا کنون نیز ادامه دارد.

این گروهک در همین راستا و برای تحکیم موقعیت سیاسی خود نیاز به یک قتل عام جمعی در بین اعضای خود هم داشت و برای همین منظور در ما ژوئن سال ۱۹۹۸ میلادی وارد جنگ مسلحانه غیرضروری با پ.ک.ک شد که طی آن باعث مرگ ۹ پیشمرگ خود در کوه قندیل شد.

گروهک  حزب آزادی کردستان با همه درگیر است و هیچ گروه و حزبی را به رسمیت نمی شناسد و هر بار با یکی از گروهکهای کوردی درگیر می شود،تا به هدفش یعنی کشتن پیشمرگانش برای جلب توجه و پروژه شهیدسازی برسد.

اهورا مکریانی،نگار حسینی،هلو رمشتی،دیاکو رحیمی،زانکو کامیارانی و هیرش سقزی و… تنها در چند ماه گذشته بطرز مشکوکی کشته شده اند!

اما اوج ددمنشی و خوی وحشی گری و نامردی این گروهک در حق اعضا و پیشمرگان خود از شب جمعه گذشته با قتل عام ۳ پیشمرگ ایلامی یک خانواده به اوج خود رسید.

پیشمرگانی که گروهک حسین یزدان پناه اعلام کرده بودند که توسط یکی از عوامل نفوذی بنام رحیم مصفایی کشته شده اند و گویا رحیم قصد ترور حسین یزدان پناه را داشته که این ۳ پیشمرگ که اسکورت حسین یزدان پناه بوده اند خود را سپر تیرها کرده اند.

ادعایی که بلافاصله توسط پژاک رد شد و این گروه در تلویزیون خود نوروز.تی.وی اعلام کرد که اولا این ۳ نفر اسکورت نبودند تا خود را سپر کرده باشند دوما این افراد همگی از اعضای یک خانواده از اهالی ملک شاهی ایلام بودند که قصد داشتند صفوف این گروه را ترک و به پ.ک.ک ملحق شوند و از مدتها قبل بر سر این موضوع با حسین یزدان پناه درگیر بودند که دستور قتل آنها صادر می شود.

پژاک اعلام کرد که حتی فردی که بعنوان ضارب هم معرفی شده با این ۳ تن قصد فرار از این حزب را داشتند که در سالن غذاخوری به آنها حمله می شود و همگی قتل عام می شوند اما فرد چهارم موفق به فرار از مهلکه شده که چند متر جلوتر توسط دستگاه اطلاعاتی اقلیم کردستان دستگیر می شود و بلافاصله نیز حکم تیرباران او صادر می شود تا صدایش خفه شده و حقیقت هیچوقت برملا نشود!

افشاگری پژاک یک شوک بزرگ خبری بود که جزئیات آن توسط یکی از عوامل پ.ک.ک در داخل این گروهک فاش شده بود.

آکام نیوز که لحظه به لحظه اخبار مرتبط با این موضوع را منتشر می کرد و از ابتدا اعلام کرده بود که جمهوری اسلامی ایران نقشی در این حادثه ندارد و این موضوع مشکوک بوده و سوء قصدی در کار نیست،مصاحبه ای را با خواهر مهدی یارمحمدی یکی از کشته شدگان انجام داد که در آن مصاحبه ابعاد تازه ای از این حادثه فاش شد.

خواهر مهدی در مصاحبه اختصاصی خود با آکام نیوز اعلام کرد که بر خلاف ادعای این گروهک،برادرش به هیچ عنوان از روبرو تیر نخورده بلکه آثار تیرخوردگی از پشت بر بدن برادرش نمایان بوده است.

تا اینکه چند روز قبل پژاک نیز حقیقت ماجرا را برملا کرد و با این تیتر خبری که؛دروغ هیچوقت پنهان نمی ماند،گزارش مفصلی را در این مورد پخش کرد.

با انتشار این گزارش و رسانه ای کردن آن توسط آکام نیوز،حسین یزدان پناه در متن کوتاهی ضمن حمله شدید به آکام نیوز اعلام کرد که؛

آکام نیوز سایت وزارت اطلاعات است و دوشادوش تلویزیون نوروز قصد خراب کردن ما را دارد!

یزدان پناه در ادامه ضمن انتقاد از سکوت اپوزیسیون کوردی در خصوص این حادثه گفت؛

متاسفیم برای شما احزاب کوردی که در مقابل این کشتار سکوت کردید!!

دروغ پراکنی های مزدوران قلم بدست و آکام نیوز بر علیه ما همچنان ادامه دارد و شما همچنان سکوت کرده اید.سایت آکام نیوز در مورد حادثه مجروحیت عضو رهبری هلو رمشتیانی نیز اخباری منتشر کرد و اعلام کرده که او به شیوه مشکوکی مورد هدف قرار گرفته شده است.

اما خبر آکام نیوز صحت ندارد،این سایت در مورد مرگ ۳ پیشمرگمان هم مشابه تلویزیون نوروز عمل کرده و دروغ می گوید!

از دید حسین یزدان پناه و افراد منتسب به او همه دروغ می گویند و هیچ ادعایی صحت ندارد و تنها آنها هستند که حقیقت را می گویند!

در خصوص این وقایع و حوادث مشکوک و مرگباری که برای پیشمرگان گروهک تروریستی موسوم به”حزب آزادی کردستان” روی داده و می دهد،قصاوت را بر عهده افکار عمومی واگذار می کنیم.

“پایگاه خبری تحلیلی آکام نیوز”

1 Comment

  1. لعنت بر احزاب تروریست کرد بویژه حسین یزدان پناه زنازاده

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.