تلاش عبدالله مهتدی برای رفع اتهام ترور رضا کعبی با بمب گذاری انتحاری در اردوگاه گروهک تروریستی کومله!

دیار و نادیار

روز گذشته و ساعاتی پس از اعلام خبر ترور نافرجام رضا کعبی معاون اول سرکرده گروهک تروریستی موسوم به”کومله زحمتکشان کردستان”و متهم شدن عبدالله مهتدی به این سوء قصد،گروهک تروریستی کومله مهتدی،با صدور اطلاعیه ای،از کشف و خنثی سازی چند بمب در مقر تشکیلات مخفی این گروهک خبر داد!!

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی آکام نیوز،این خبر دقیقا در روزی اعلام شد که عبدالله مهتدی مظنون اصلی،ترور نافرجام رضا کعبی شده بود.!

گروهک تروریستی کومله مهتدی با صدور اطلاعیه ای در این ارتباط اعلام کرد؛

تلاش دیگری از سوی دستگاه ترور جمهوری اسلامی ایران!برای ترور و انفجار اردوگاههای نیروهای سیاسی کردستان ایران،این بار در اردوگاه ما،خنثی شد!

گروهک تروریستی کومله ادعا کرد که روز گذشته(یکشنبه ۱۸ مردادماه)این بمب ها را در مقر این گروهک کشف و خنثی کرده اند!

در اطلاعیه تروریستهای عوام فریب کومله همچنین آمده که؛

بعد از تلاش برای ترور رضا کعبی،این بار نوبت ما بود و اردوگاه ما هم بمب گذاری شد!!

نکته حائز اهمیت در این ارتباط این است که عبدالله مهتدی سرکرده کومله برای رفع اتهام از ماجرای سوء قصد به رضا کعبی از سوی او،شب گذشته که در استودیوی بی بی سی فارسی حضور داشت،در گفتگوی زنده با این رسانه بلافاصله پس از آنکه خبرنگار بی بی سی از او پرسید که؛

آقای مهتدی،جمهوری اسلامی ایران این اتهام را که در ماجرای ترور رضا کعبی دست داشته باشد را رد کرده و انگشت اتهام را به سوی شما دراز کرده و دلیل آن را نیز اختلافات داخلی در بین کومله ها عنوان کرده است،شما این اتهام را می پذیرید؟

سرکرده کومله که چیزی برای دفاع از خود نداشت،در پاسخ سعی در گمراه کردن بینندگان داشت و تنها به این جمله بسنده کرد که؛

اگر کار من بوده،پس چرا همان روز اردوگاه ما هم بمب گذاری شده بود؟!

مهتدی پیش از اقدام به سوء قصد احتمالی به رضا کعبی،فکر اینکه،خود او متهم به این اقدام شود را کرده بود و از همین رو،اقدام به یک بازی سیاسی کرد!

او با بازی بمب گذاری،تلاش دارد تا ذهن افکار عمومی را از سمت خود،دور کرده و با جنجال سازی و شانتاژ خبری و رسانه ای و تبلیغاتی بر علیه جمهوری اسلامی ایران،این اتهام سنگین را از خود دور کند.

اما در این بین،چند سوال و اما و اگر مطرح است!

فاروق بابامیری عضو کمیته مرکزی گروهک تروریستی کومله روز گذشته در گفتگویی زنده با تلویزیون رووداو ادعا کرده که این بمب ها از چند روز قبل کار گذاشته شده بودند و ما شک کرده بودیم که جمهوری اسلامی ایران چنین اقداماتی انجام بدهد!

اگر گروهک کومله از وجود این بمب ها از چند روز قبل،اطلاع داشته،چرا دقیقا در روزی که در قضیه ترور رضا کعبی معاون اول کومله رقیب،انگشت اتهام به سوی عبدالله مهتدی نشانه رفت،خبر کشف و خنثی سازی این بمب ها اعلام شد؟؟!!

و یک تناقض!

عبدالله مهتدی سرکرده کومله،چرا شب گذشته در گفتگو با بی بی سی فارسی،از کشف و خثی سازی این بمب ها،در همان روز ترور نافرجام رضا کعبی خبر داد و اشاره ای به چند روز گذشته نداشت؟!

چرا وقتی بی بی سی فارسی از سرکرده کومله سوال کرد،آیا شما در ترور رضا کعبی دست داشته اید؟! عبدالله مهتدی بجای رو کردن سند،گفت؛اردوگاه ما هم بمب گذاری شده!!

و هیچ پاسخ روشنی نداد؟!

چرا هیچ شاهد زنده ای در ارتباط با این بمب گذاری،جز کمیته مرکزی وجود ندارد؟!

آنهم در حالیکه سرکرده کومله ادعا می کند که محل بمب گذاری شده،پر از خانواده ها و پیشمرگان کومله است!

اما هیچ پیشمرگی در این مورد اطلاع خاصی ندارد و تنها ادعای کومله را اعلام می کنند!

از طرفی بر اساس ادعای عبدالله مهتدی سرکرده گروهک تروریستی کومله این چند بمب که حاوی ۲۵ کیلو تی.ان.تی بوده،توسط موبایل و از طریق کنترل از راه دور،هدایت می شد و در صورت انفجار می توانست برای کومله یک فاجعه ببار بیاورد.

اگر ادعای سرکرده کومله صحیح باشد،بهتر است عبدالله مهتدی جواب این سوال را هم بدهد؟!

اگر کار جمهوری اسلامی ایران است،آیا نمی توانست از طریق موبایل و کنترل از راه دور بلافاصله بمب ها را یکی پس از دیگری منفجر کند؟!

آیا قدرت این کار را نداشت؟!

پس چرا اینکار را انجام نداد؟!

چرا این همه بمب را بسازد،زحمت و دردسر آن را بجان بخرد،به اردوگاه نفوذ کند،ریسک بالای این اقدام را بپذیرد،اما بمب ها را از راه دور منفجر نکند؟!

پاسخ روشن است،این بمب ها،تنها یک سناریوی ساختگی و مضحک از سوی سرکرده کومله رقیب،برای رفع اتهام در قضیه ترور رضا کعبی معاون اول گروهک تروریستی کومله ایلخانی زاده است و بس!

بهر حال سناریوهای گروهک تروریستی کومله پایانی ندارد و آتش اختلافات داخلی و درون گروهی در این گروه،دامان عناصر قدیمی و سرشناس دو رقیب را نیز فرا گرفته است و احتمالا باید منتظر سناریوهای ساختگی دیگری در این ارتباط در چند روز آینده باشیم.

www.akamnews.com

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.