پیام نوروزی هجری مبنی بر آغاز مبارزه مسلحانه

دیار و نادیار

مصطفی هجری دبیرکل حزب دمکرات کردستان ایران، در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید، خواستار اتحاد مردم برای تداوم مبارزه علیه حکومت ایران در سال ۹۵ شد. مصطفی هجری در پیام نوروزی خود اعلام کرده است که حزب دمکرات صدا و توان خود را در کوهستان ها و شهرهای کردستان ایران برای ایجاد یک نیروی قدرتمند و سرنوشت ساز علیه ج.ا.ا در سال جدید یکپارچه خواهد کرد.
بخش هایی از پیام نوروزی مصطفی هجری بدین شرح است: «حزب دمکرات کردستان ایران این توانایی و پتانسیل را در مردم کردستان ایران می بیند و در بسیاری از رویدادهای سالیان گذشته شاهد بروز این توانایی ها بوده است از همین رو بر این باوریم که می توانیم همه با هم نوروز و سال جدید ۱۳۹۵ خورشیدی را به سالی متفاوت از سالیان گذشته شاهد بروز این توانایی بوده است از همین رو بر این باوریم که می توانیم همه با هم نوروز و سال جدید ۱۳۹۵ خورشیدی را به سالی متفاوت از سالیان گذشته و حامل پیام و وعده امید به رستاخیزی سرفرازانه تبدیل نماییم. »
ما در جشن نوروز این پیام را به ملت کرد می دهیم و بر آنیم که در سال جدید این فرصت را برایتان فراهم کنیم که برای آغاز یک زندگی سرفرازانه و پشت کردن به تمامی عوامل سرافکندگی و عقب افتادگی به صفوف نیروهای پیشمرگ دمکرات کردستان ایران بپیوندید…»
این در حالی است که خالد عزیزی اخیراً طی مصاحبه ای اعلام داشته تمامی نیروهای احزاب کمپ نشین توانایی اداره یک روستا را ندارند. البته ایشان به درستی اذعان داشته چرا که هم اکنون با ۵ شاخه کومله و دو جناح دمکرات روبرو هستیم که در یک قلعه کوچک نتوانستند با هم کنار بیایند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.