حقایقی در مورد ترور عارف شیخ احمدی

دیار و نادیار

پس از درج خبری در دیار و نادیار مبنی بر ترور عارف شیخ احمدی و انکار وی در سایت پیشمرگه کان، یکی از کادرهای کومله مطلبی را ارسال نموده و حقایقی را بیان داشته که بدون کم و کاستی ترجمه این نامه نیز در اختیار خوانندگان محترم قرار خواهد گرفت:
مسئولین دیار و نادیار

با سلام

خبر ترور عارف شیخ احمدی موثق می باشد. ایشان از بیمارستان مرخص و اما توانایی کار و فعالیتش را از دست داده است، حتی احتمال دیوانگی و از کار افتادن عقل وی نیز وجود دارد.
عارف شیخ احمدی از منتقدین جدی کومله (صلاح الدین مهتدی و عبدالله مهتدی) می باشد و در هر فرصتی بر علیه کومله توطئه می کند. کومله نیز به خاطر تفکرات تندروی مذهبی با وی دشمنی دارد و به دنبال فرصتی برای از بین بردن او می باشد که ترور اخیر نیز این فرصت را از کومله گرفت و نافرجام ماند.
عارف شیخ احمدی در سال ۲۰۰۴ میلادی، با حقه و نیرنگ صلاح الدین مهتدی و عبدالله مهتدی به مدت ۲۰ روز در آسایش سلیمانیه زندانی شد.
وقتی کومله تصمیم گرفت نام «اتحادیه دانش آموختگان کردستان ایران» را جایگزین «اتحادیه دانشجویان» دانشگاه سلیمانیه نماید؛ عارف شیخ اخمدی بر علیه کومله ایستاد که همین امر باعث شد اتحادیه میهنی کردستان عراق (یکیتی) به خواست صلاح الدین مهتدی وی را از دانشگاه سلیمانیه اخراج کند. وی مدت ۵ سال در سازمان های تندرو و افراطی حوزوی، عضو بوده و بر علیه کومله کار کرده است، اما برای دمکرات خنثی بود!
حدود سه سال پیش عارف شیخ احمدی در سایت روژهه لات تایمز، مطالبی توهین آمیز به کومله آنها را لاابالی و شورشگر معرفی کرد اما پشت پرده، به خاطر نفرت از عبدالله مهتدی و از سوی اتحادیه انقلابیون، با نقشه و توطئه ای از پیش طراحی شده، بهرام رضایی را به فرودگاه سلیمانیه کشاند. او و خانواده یزدانپناه و شخص سمکو(که همه می دانند کفترباز و موارد اخلاقی دارد!) ، بهرام رضایی را تحریک و تشویق به تأسیس جناحی جدید از کومله نمودند. بهرام رضایی راضی می شود حزبی را بر علیه عبدالله مهتدی تأسیس کند و او را در مقر یه کیتی شورشگیران پناه دادند. عارف هم چندین بار به نام سازمان بهرام رضایی و اتحادیه انقلابیون کردستان، در سایت روژهه لات تایمز بر علیه مهتدی و اعضای رهبری صحبت کرد و گفت؛ این حزب کومله نزد ما میهمان هستند.(منظور حزب تازه تأسیس بهرام رضایی بود.) پس از سه ماه نیز خودشان بهرام را بیرون راندند!
عارف شیخ احمدی حتی نام خودش را ملی مذهبی نهاد! او حتی صلاح الدین ایوبی را پدربزرگ خودش نامید اما هیچ باوری به ملیت و قومیت ندارد. حتی می گوید؛ اگر جمهوری اسلامی عاقل بود ما سلفی ها، کومله و احزاب کافر را ذوب می کرد.
نامبرده ضدیت تمام با مذهب تشیع دارد و حتی کرمانشاه و ایلام را به دلیل شیعه بودن کرد محسوب نمی کند.
پنج سال در گروههای تکفیری بوده و تسلط کاملی به مسائل انفجاری و ادوات نظامی دارد . به ظاهر مقالاتی ضدداعش می نویسد اما قلبش با ان گروه های تروریستی است. نامبرده یک سلفی تندرو در قالب روزنامه نگار است و یک ملای بسیار حقه باز است و اینک می کوشد ترور خود را که توسط مهتدی بوده به جمهوری اسلامی نسبت دهد تا لقمه نانی هم گیر آورد و اقامت موقتش به دام مبدل گردد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.