گاف عجیب باشگاه خبرنگاران جوان و برخی سایت ها

دیار و نادیار

اگر به تصاویر زنان مبارز در برابر داعش توجه شود میزان رنج و مشقت از چهره و رخسار آنان چنان هویداست که جایی برای رنگ و لاک روغنی وجود ندارد.
به گزارش شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ شاهو خبر؛ سایت باشگاه خبرنگاران جوان در ۲ فروردین گزارشی با کد خبری ۵۵۴۲۹۷۱ را تحت عنوان «زنان پیشمرگه در میدان جنگ با داعش، نوروز را جشن گرفتند+تصاویر» به بررسی خبری به نقل از «دیلی میل» پرداخته و بدون آنکه به محتویات تصاویر و اشخاصی که در عکس ها دیده می شوند توجه نماید، در کمال تعجب برپایی جشن نوروز نیروهای حزب دمکرات را به جای پیشمرگه های کرد عراقی و سوی جا زده و از شرف و توان دفاعی آنان در میانه زندگی مشقت بار سخن گفته است.
به گزارش آکا ایران شاید آوردن چند تصویر و مطلب خبری از اینجاو آنجا برای «دیلی میل» مهم نباشد، اما برای سایت ایرانی باشگاه خبرنگاران جوان که احتمالاً دارای بیشترین خبرنگار در زمینه های مختلف سیاسی، بین الملل، اجتماعی و … می باشد، انتشار عکس هایی که زمینه آن تصویر دبیرکل حزب دمکرات «عبدالرحمان قاسملو» می باشد و همان تصویر بر سینه پیشمرگه دیده می شود، قابل توجیه نباشد. سایت معتبر و معروف «الف» نیز، این مطلب را با کد خبری ۳۴۰۱۱۲ بازتاب داده است و هنوز از پرتال خود نیز حذف نکرده است.
نکته دیگر آرایش غلیظ زنان و مشق مصنوعی با تفنگ است که در تصاویر به خوبی عیان می سازد که این افراد نه تنها پیشمرگه میدان نبرد با داعش نیستند، بلکه صرفاً از کنام خویش خارج شده تا چند تصویر تبلیغاتی و گول زننده را منتشر نموده، صرفاً اعلام موجودیت نمایند و بس؛ و گرنه اگر به تصاویر زنان مبارز در برابر داعش توجه شود میزان رنج و مشقت از چهره و رخسار آنان چنان هویداست که جایی برای رنگ و لاک روغنی وجود ندارد.
قابل ذکراست این نمایش زنان دمکرات جنبه تبلیغی دارد و آنها سالهاست که با اسلحه فاصله دارند. این مانورها برای فریب جوانان است. جالب اینجاست که سایت های مزبور هنوز خبر اصلی را برنداشته اند و به حذف یکی دو عکس متن اکتفا کرده اند

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.