فریب افراد توسط عاملین حزب دمکرات

دیار و نادیار

کوچر حاجی رسولی  با استفاده از اقدامات فریبکارانه، ضمن متقاعد نمودن همسرش(صبا حسینی) جهت عزیمت به شمال عراق، وی را تحویل حزب دمکرات (جناح هجری) نموده و صبا در حال حاضر اقدام به سپری نمودن دوره آموزشی در حزب مذکور می باشد.
یکی از برادران کوچر با نام حمزه حاجی رسولی از طریق حزب دمکرات در کشور سوئد پناهنده شده و در حال حاضر در این کشور اقامت دارد. کوچر حاجی رسولی اختلافات عمیقی با همسرش داشته و قصد جدایی از هم داشتند با فریب دادن همسرش، او را به عراق برده و ضمن ملحق نمودن وی به این حزب، از طریق حزب او را طلاق داده و دو فرزند خود را که به ترتیب ۴ ساله و ۶ ماهه می باشد را از مادرشان جدا و به همراه خود به داخل کشور آورده است.
صبا حسینی در حال حاضر در واحد آموزش حزب دمکرات به سر می برد و علی رغم اینکه از سوی حزب مزبور برای نامبرده کارت عضویت صادر شده است به وی القا نموده اند که دیگر قادر نیست به داخل کشور برگردد. کوچر حاجی رسولی بر این باور بوده که از طریق مقامات قضایی قادر به حضانت فرزندانش نخواهد بود و لذا متوسل به حزب مزبور شده و با نفوذی که در حزب داشته، توانسته اهداف خود را عملی سازد.
اکثر اعضای حزب افرادی هستند که زندگی خوبی ندارند و در واقع از زندگی فرار می کنند و یا افرادی هستند که به زور و با فریب به حزب پیوسته اند.
انجمن حمایتی دیار و نادیار ضمن اعلام حمایت از موارد اینچنینی و افرادی که از ترس جانشان و با اجبار گرفتار احزاب شده اند، می رساند رایزنی هایی را با قوه قضاییه ایران انجام داده که این افراد تحت فشار، که سابقه حزبی ندارند ؛ بتوانند به شرط برائت از حزب، بدون محاکمه و یا زندانی شدن به کشور بازگشته و زمینه های بازگشت آنها به اجتماع و خانواده فراهم شود.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.