فوری- چکو رحیمی درگذشت

عبدالرحمن رحیمی معروف به  سروان چکورحیمی مسوول کمیته امنیت حزب دمکرات کردستان ایران و عضو کمیته مرکزی بر اثر آنچه پزشکان ایست قلبی عنوان نموده اند فوت کرد. مرگ چکورحیمی در آستانه کنگره ۱۶ حدکا و اتحاد دوباره کمی مشکوک به نظر میرسد.

اخبار تکمیلی

 روز چهارشنبه بیست‌ودوم سال ١٣٩۵ خورشیدی، سروان چکو رحیمی به علت سکته قلبی فوت کرد بر اساس گزارشات ابتدایی، دچار بیماری قلبی شدە و در راه بیمارستان بە شهر کویە تمام کرد و حزب برای برای اطلاع و اطمینان بیشتر او را بە پزشک قانونی اربیل منتقل نمود.

پیش تر خبر رسیده بود مسئول کمیته امنیت حزب دمکرات کردستان ایران دچار بیماری روانی MDD توأم با بدبینی مفرط گردیده بود. طی مراجعه به روانپزشک (ک.م) در شهر اربیل و معاینه وی مشخص گردید وی دچار افسردگی و انزوای مزمن بود از زمان قطع پای دخترش و در اثر ضربه روحی وارده به واسطه مشکلات او و فشارهای خانوادگی همسرش دچار MDD شدید توأم با بدبینی مفرط گردیده بود. پزشکان همچنین توصیه داشته اند وی نباید به کار حزبی ادامه دهد و باید به منطقه ای آرام مسافرت نماید. در غیر این صورت ممکن است کار وی به بستری شدن در بیمارستان روان بیانجامد.

مصطفی هجری توصیه داشته وی برای مدتی استراحت به اروپا یا ترکیه سفر کند و شاهو فرازمند مسئولیت اصلی کارهای چکو را برعهده بگیرد و هیچ کس از بیماری روانی چکو و داروهایی که وی مصرف می کند نباید بویی ببرد اما ظاهراً شاهو فرازمند هم که اختلافاتی با برخی اعضای طیف حاکم دارد حاضر نشد همکاری تمام و کمالی داشته باشد.

فوت چکو در حزب دمکرات کردستان در حالی بود که این اواخر روزی یک حادثه تؤام با بدبینی خلق می نموده به تمام افراد به چشم متهم نگاه کرده و حتی آنها و خانوادهایشان را استنساخ می نمود و این نه از علم و اطلاع او از قضیه ای خاص بلکه در اثر این بیماری روانی بود لذا بدخواهان زیادی داشت.

از طرفی چکو  مصطفی هجری را تهدید کرده بود که اگر در کنگره ۱۶ به عضویت دفتر سیاسی در نیاید به اروپا رفته و از حزب کناره گیری خواهد کرد. لذا هجری نیز از بیم افشای اسرار درونی حزب می تواند از متهمین قتل چکو باشد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.