رقابت بر سر کشتن انسان ها میان دمکرات و پژاک

دیار و نادیار

این بار دو مدعی کشتن انسان ها پیدا شده و جالب اینجاست که ضمن ابراز شادمانی دعوا بر سر به عهده گرفتن مسئولیت کار دارند او این است مشی دمکراتیک و غیرمسلحانه احزاب مدعی اجرای قانون و دمکراسی در کردستان.
در پی درگیری مورخ ۹۵/۰۲/۱۵ در محدوده شهرستان ربط و شهادت دو تن از افراد بومی منطقه که برای ساخت و ساز یک پروژه ساختمانی وابسته به سپاه در حوالی سردشت مشغول به کار بودند، عناصر وابسته به پ.ک.ک و پژاک در فضای مجازی از این موضوع ابراز شادمانی نموده و برخی از آنها با درج مطلب در فیسبوک خود و قرار دادن عکس کمال پنجوینی، این موضوع را به نوعی انتقام از نظام جمهوری اسلامی ایران قلمداد نموده اند.
فارغ از اینکه کمال پنجوینی در درگیری ها و انتقامجویی های شخصی میان اشرار آن هم در اثر قماربازی های شخص خودش و همچنین برخی تحریکات بارزانی کشته شده اشت، این که یک حزب آن قدر از کشتن دو نفر انسان بی گناه ابراز شادمانی می کند قابل تأمل است. از آن جالب تر این احزاب آن قدر به مشکل برخورده و دچار رکود و بی تحرکی شده اند، که دعوا بر سربرعهده گرفتن مسئولیت کار دارند. این است مشی دمکراتیک احزاب مدعی احقاق حقوق انسان در قرن ۲۱

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.