روز شمار ترور در کردستان (۲۷ و ۲۸ آبان)

خانواده‌ی شهداء:

روز شمار ترور در کردستان (27 و 28 آبان)

شهید جمشید موگویی، شهید حمیرا یوسفی و شهید امام‌ علی طاهر خانی زرنق در چنین روزی توسط تروریست‌های حزب دمکرات کردستان و کومله به شهادت رسیدند.

جمشید موگویی

در روز دوازدهم شهریور سال هزار و سیصد و چهل و پنج به دنیا آمد. او دانش‌آموز دوره راهنمایی بود و در شهر آبادان زندگی می‌کرد. جمشید موگویی در روز بیست و هشتم آبان ماه سال هزار و سیصد و شصت در شهرستان دورود بر اثر اصابت گلوله اسلحه کمری عناصر حزب دمکرات قرار گرفت و به شهادت رسید.

حمیرا یوسفی

در روز اول فروردین ماه سال هزار و سیصد و بیست و پنج به دنیا آمد. تا مقطع ابتدایی به تحصیل پرداخت. او متأهل و مادر سه فرزند بود و همراه خانواده‌اش درشهر سنندج زندگی می‌کرد. حمیرا یوسفی در روز بیست و هفتم آبان ماه سال هزار و سیصد و پنجاه و نه در شهر سنندج بر اثر اصابت گلوله توسط عناصر حزب دمکرات به شهادت رسید.

امام‌علی طاهرخانی

در روز بیست ودوم بهمن ماه سال هزار و سیصد و دو متولد شد. تا مقطع ابتدایی تحصیل کرد و سپس به شغل رانندگی پرداخت. او متاهل و پدر شش فرزند بود و با خانواده‌اش درشهر قزوین زندگی می‌کرد. امام‌علی طاهرخانی در روز بیست و هفتم آبان ماه سال هزار و سیصد و شصت در سنندج توسط عناصر حزب دمکرات مورد اصابت گلوله قرار گرفت و به شهادت رسید.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.