توصیه فرزند چکو رحیمی به پیشمرگان حزب دمکرات

دیار و نادیار

آکام رحیمی فرزند چکو رحیمی (مسئول کمیته امنیت حزب دمکرات) در مراسم خاکسپاری پدرش در مقر حزب در شمال عراق ضمن تشکر از افراد حاضر در محل از دبیران کل حزب خواست تا نسبت به ادغام دو جناح مجدداً تلاش نموده و این امر را تحقق بخشند.
وی در این مراسم ضمن تأکید بر ادغام دو جناح این امر را جهت حفظ و گسترش آرمان های حزب و زنده نگه داشتن نام و یاد افرادی که در این راه تلاش نموده اند ضروری دانسته است.
این سخنان و پیشنهادات فقط برای پیشمرگان توصیه می شود در حالی که سران و رهبران دمکرات و خانواده هایشان؛خود در سواحل کشورهای اروپایی در حال عیاشی و خوشگذرانی هستند و فرزندان شان را نیز با صرف پول های کلان از حزب دمکرات، راهی اروپا می کنند و آکام رحیمی یکی از آنهاست که برای ادامه تحصیل به اروپا فرستاده شد و در حال حاضر ساکن انگلیس می باشد.
سران دمکرات، همواره با نمایش چهره‌ای مبارز و مدافع حقوق قوم کرد از خود و طرح شعارهای عوام فریبانه،تلاش کرده اند تعداد اندکی از جوانان مناطق کُردنشین ایران را در راستای پیشبرد اهداف تروریستی‌ علیه جمهوری اسلامی و برای پیشمرگ شدن اغفال کنند.
اعزام فرزندان سران دمکرات به اروپا بجای پیشمرگ شدن، نشان می دهد آنها به جز منافع شخصی خود به چیز دیگری نمی‌اندیشند و طرح ادعاهای مزبور را تنها برای عوامفریبی و استفاده ابزاری از جوانان اغفال شده کُرد دنبال می کنند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.