متارکه بختیار نظری با شیوا مرادی

دیار و نادیار

بختیار نظری از کادرهای دمکرات جناح هجری در شبکه ماهواره ای تیشک می باشد، در سال ۱۳۹۱ به اتهام همکاری با این حزب  دستگیر  که قبل از اجرای حکم به صورت غیرقانونی از کشور خارج و به حزب دمکرات پیوست. به دنبال ملحق شدن بختیار نظری به حزب، همسرش شیوا مرادی از کشور خارج و به عنوان عضو تشکیلاتی در قسمت انتشارات حزب فعالیت می نماید.
در طی این چند سال بختیار نظری و شیوا مرادی دچار اختلافات شدید فکری و تشکیلاتی شدند و روز به روز بر اختلافات آنان افزوده شد. ماه ها بود که شیوا مرادی مترصد طلاق از بختیار نظری بود که در نهایت موفق به متارکه شد.
برابر اظهارات پدر شیوا مرادی، ما بین بختیاری نظری و همسرش مشکلات ناشی از تنگناهای عاطفی و معیشتی موجب اختلاف شدید آنها و در نهایت طلاق گردیده است.
با توجه به اوضاع معیشتی نامناسب در حزب و شکست عاطفی، بختیار نظری و شیوا مرادی تصمیم به بازگشت به آغوش خانواده را نمودند تا در پناه کشورشان آسایش و امنیت یابند.
انجمن حمایتی دیار و نادیار ضمن اعلام حمایت از موارد اینچنینی به اطلاع می رساند رایزنی هایی را با قوه قضاییه ایران انجام داده که افرادی مبارزه مسلحانه با جمهوری اسلامی نداشته اند ؛ بتوانند به شرط برائت از حزب، بدون محاکمه و یا زندانی شدن به کشور بازگشته و زمینه های بازگشت آنها به اجتماع و خانواده فراهم شود.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.