کمال خضری، اولین قربانی درگیری حزب دمکرات در اشنویه

دیار و نادیار

کمال خضری جان باخت. تیم حزب کردستان ایران (جناح هجری) که از روز ۲۶ خرداد در منطقه مابین روستاهای “سرگیز و قره‌سقل” اشنویه با نیروهای سپاه پاسداران قرارگاه حمزه سیدالشهدا درگیر شدند متحمل تلفاتی شده اند که تا کنون به دلیل تداوم درگیری ها آمار دقیقی هنوز از جانب خبرنگار دیار و نادیار ارسال نشده است. بیمارستان اشنویه نیز قرنطینه و به خبرنگار سایت اجازه ورود نداده اند. اما اخبار غیر رسمی اولیه حکایت از جان باختن کمال خضری و چهار نفر دیگر از اعضای حزب دارد.

 کمال خضری پیش تر در کمیته اروپای حزب فعالیت داشت و  به همراه چند تن دیگر از اعضای حزب، باند مخوف قاچاق مواد مخدر به اروپا را راه اندازی نموده بود که با کسب درآمد نامشروع، جوان های بسیار زیادی را به کام مرگ و یا آستانه فلاکت کشاند. ظاهراً بخشی از این درآمدها مصروف امور حزبی می شود. علی رغم اینکه وی منشأ درآمد مالی و پول برای حزب بوده، گویا فسادهای دیگری از جمله روابط نامشروع با خانواده برخی رهبران خارج کشور حزب داشته است. علی الظاهر با فاش شدن عملکرد این باند مخوف قاچاق و احتمال تحت تعقیب قرار گرفتن آنها از جانب مراجع بین المللی، اینترپل و پلیس اروپا، رهبران حزب برای آنکه پایشان گیر نباشد و موضوع تعقیب جرم یقه حزب را نگیرد، سراسیمه کمال خضری را اخراج نمودند، که کمال نیز حزب را تهدید نموده که اگر حق و حساب او راندهند، سایر اعضای باند قاچاق مواد مخدر که عضو حزب هستند را افشا خواهد نمود!

این اواخر و پس از مهاجرت اعضای حزب به اروپا کمال به کردستان عراق برگشت و سعی کرد به همراه تیم های حزب به داخل کشور بیاید که در درگیری اشنویه گویا جان باخته است. به محض وصول اطلاعات تکمیلی از زخمی ها و کشته شده های این درگیری مجدداً اطلاع رسانی خواهد شد.

1 Comment

  1. همانگونه که تمام ایدولوژی تان دروغ است این نیز دروغ است اما حنای تان رنگی ندارد و دیگرخریدار نخواهید داشت

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.