اطلاعیه مهم دیار و نادیار در خصوص درگیری اشنویه

دیار و نادیار

بر اساس اخبار موثق رسیده از اردوگاه حزب دمکرات، مسوولین حزبی پی به آمار واقعی تلفات نیروهای خودی و سپاه برده اند. اما به دستور شخص هجری سعی داشتند با دروغ خواندن اخبار دیگر سایتها؛ و برای تبلیغ کار خود فعلا اخباری از کشته شده های حزبی منتشر نکنند. تا باصطلاح موفقیت خود را بزرگ جلوه دهند و چند روزی مانور تبلیغاتی دهند. حتی با شگردی خاص برخی فیس بوک کشته شده ها را نیز به روز میکردند و یا از قول آنها ارتباط فیسبوکی یا پیامکی میگرفتند تا اینگونه القاء کنند که این افراد زنده اند. اما پس از انتشار اسامی توسط دیار و نادیار و پیگیری خانواده ها و مردم؛ در صدد طراحی سناریوی دوم یعنی اعلام یک درگیری ساختگی هستند. بنابراین نقشه دوم حزب این است که با افراد داخل تماس و به دروغ اعلام نماید درگیری دیگری در اشنویه اتفاق افتاده و به کمک نیروهای حزب بشتابید. پس از آن نیز آمار تلفات و کشته های خودشان را منتشر و اعلام میکند که نه در درگیری ۲۶ و ۲۷ خرداد ماه در اشنویه بلکه در درگیری بعدی و حین خروج کشته شده اند. با این ترفند مزورانه از یک سو شکست خود را موفقیت جلوه داده و از سوی دیگر اطلاعیه دروغین منتشره خودشان در خصوص عدم تلفات حزب را پوشش می دهند.

بنابراین به اطلاع خانواده ها میرسانیم هیچ درگیری دیگری در کار نیست و خبری در اشنویه و مناطق دیگر نیست و بی جهت مراجعه نکنند. اسامی منتشره ۶ نفره تلفات حزبی سایت دیار و نادیار در درگیری دیروز قطعی است. ۲ نفر نیز زخمی و دو نفر دیگر به دلیل حجم جراحات و سوختگی قابل شناسایی نیستند اما به زودی اسامی آنها اعلام میشود.سپاه نیز منهای شهید بوستانی ۳ شهید بیشتر نداشته است.( اسکندرمامالی و یوسف احمدی از بسیجیان بومی اهل اشنویه و واحد حکمت بسیجی بومی اهل نقده)

قابل ذکر است خانواده ها بسیار نگران و فشار زیادی به دفتر سیاسی و شخص رستم جهانگیری آورده اند که سرنوشت تیم را اعلام کند اما هجری ابراز داشته اگر اینگونه اعلام کنیم که کل تیم اعزامی کشته شده و تحت ضربه قرار گرفته اند بسیار بد میشود و احتمال شکستمان در کنگره بعدی متصور است.

قابل ذکر است خالد عزیزی دبیرکل منشعبین با درایت خاصی این شکستها و چاره ساز نبودن اقدامات مسلحانه را به هجری گوشزد کرده بود اما آنها نه تنها زیر بار نرفتند بلکه به خالد در رسانه ها تاخته و چندین بیانیه علیه او دادند. اکنون مصطفی هجری مانده و خانواده های جان باختگان.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.