تصاویر مستند درگیری اشنویه + نفر هفتم صلاح نادری

تصاویر اجساد و مدارک بدست آمده

ضمن عذرخواهی از خانواده های جان باختگان حزبی به دلیل مبارزه با فرهنگ دروغ و انکار های مکرر حزب و سعی گروه در تحریف واقعیت، ناچار به پخش برخی عکس ها شدیم.  ضمن آنکه با آشکار شدن و مستند شدن بخش قابل توجهی از ماجرا در فضای مجازی حزب تا حدودی مجبور به پذیرش واقعیت شده است. دو شب پیش و ساعاتی پس از درگیری های اشنویه،تلویزیون رووداو منتسب به نیچروان بارزانی و پارتی، که این روزها به تریبون رسمی کومله و دمکرات مبدل شده،در بخش اخبار مرتبط با کردستان ایران ساعت ۲۰:۰۰،مصاحبه ای با کاوه بهرامی عضو کمیته مرکزی دمکرات انجام داد.
خبرنگار رووداو از کاوه بهرامی سوال کرد؛
آقای بهرامی، رژیم ایران ادعا می کند که ۹ الی ۱۲ نیروی پیشمرگ شما را در درگیری ها کشته و تنها ۳ نفر از نیروهای رژیم در مقابل کشته شده اند آیا شما این ادعا را تایید می کنید؟
اما بشنوید پاسخ دروغ و عجیب کاوه بهرامی را:
نخیر به هیچ وجه! حتی خون از دماغ یک پیشمرگ ما هم بیرون نیامده!
رژیم با این نوع خبرپراکنی ها قصد دارد جبران شکست سنگینی که از ما خورده را بکند!
آنها برای روحیه دادن به نیروهایشان چنین دروغ های شاخ داری می بافند!
تمام نیروهای ما سالم و سلامت هستند و ضربات سنگینی به رژیم وارد کرده اند!
اما به دنبال انتشار اسامی در سایت دیار و نادیار و تصاویر اولیه در سایت های آکام نیوز، هاوری، اروم نیوز و…، دیگر زمینه انکار فراهم نبود و مجبور به اعتراف شدند.
البته گفته می شود روز گذشته خانواده های خشمگین کشته شدگان دمکرات در اعتراض به انکار این گروه در کشته شدن نیروهایشان، قصد شورش درون گروهی داشته اند.
وب سایت رادیو کوردانه هم در تیتری جالب، با زیر سوال بردن رفتارهای دمکرات، در متنی نوشت؛
عجیب است اوایل چرا حزب دمکرات منکر کشته شدن نیروهایش می شد و می گفت رژیم دروغ می گوید، حالا معلوم شد دروغگو کیست!
شورای نظامی حزب پس از کلی دروغ و منکر شدن در نهایت روز گذشته اعلام کرد؛
در درگیری‌های روز چهارشنبه نیروهای حزب با سپاه پاسداران جمهوری اسلامی در اشنویه تعدادی از تفنگچیان دمکرات کشته و زخمی شده اند که در آینده با انتشار اطلاعیه نام آنها را در اختیار همگان قرار خواهد داد.
در این اطلاعیه بر خلاف اطلاعیه های روژی کورد و اولین اطلاعیه شورای نظامی که اعلام نموده بود کسی از پیشمرگان کشته و زخمی نشده است اعلام شده که تعداد زیادی از نیروهای این گروه،کشته و زخمی شده اند.
سایت رسمی کوردستان میدیا منتسب به حزب دمکرات شاخه هجری که با وجود انکارهای کاوه بهرامی عضو کمیته مرکزی در تلویزیون رووداو و با وجود حتی انکار  خبرگزاری رسمی دمکرات در رد کشته شدن نیروهایشان، ناچار به اعتراف شده اند، بشدت از سوی نیروهای داخل کمپ ها تحت فشار قرار دارند.
و اینک یکی دیگر از دروغهای این گروهک از زبان خودشان رو شد.
متن کامل اطلاعیه سایت کردستان میدیا در این ارتباط در این لینک قابل مشاهده
است؛http://www.kurdistanmedia.com/farsi/idame/24038

ضمناً نفر هفتم کشته شده صلاح نادری می باشد.

بنابراین اسامی کشته هایی که تا کنون شناسایی شده اند بدین شرح است :

کمال خضری – سید انور حسینی – لقمان شیخانی- محمد خالد پیغامی – محمود نادرزاده – جمال اسماعیلی (جمال کور) – صلاح نادری

الان خوشبینانه ترین حالت بی خبری حزب از اوضاع تیم اعزامی اش به داخل و بدبینانه ترین حالت، بازی با جان انسانها به بهانه تبلیغ کار حزبی می باشد. اما برای خاتمه دادن به این روند
و با پوزش از خانواده های کشته شدگان برخی تصاویر و اسناد منتشر شده و نشده قابل بازبینی که آثار کمتری از جراحات دارند در ادامه آورده می شود. قابل ذکر است عکس های زیادی وجود دارد که به دلیل جریحه دار شدن احساسات خانواده ها از قرار دادن آن پوزش می طلبیم مگر اینکه حزب مجدداً سعی بر فشار برخانواده ها و انکار واقعیت داشته باشد

adino

و این هم عکس های پیش از درگیری :

۱

۲

۳

۴

و این هم نمونه عکس های برنامه ریزی شده در خصوص سعی حزب در تحریف واقعیت و زنده نشان دادن کشته ها :

ds

این هم صلاح نادری

e

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.