دهن کجی حزب دمکرات کردستان به اقلیم کردستان:با قاطعیت تیم های بعدی مان را هم روانه کردستان ایران می کنیم!

حزب دمکرات کردستان ایران:با قاطعیت تیم های نظامی مان را روانه کردستان ایران می کنیم

آساعاتی پیش وبسایت “خندان” اقلیم کردستان عراق،مصاحبه ای اختصاصی با کاوه بهرامی از فرماندهان نظامی حزب دمکرات کردستان ایران انجام داد و از او در خصوص پاسخ شان،به درخواست اقلیم کردستان،مبنی بر توقف اعزام تیم های نظامی به ایران سوال کرد.
به گزارش آکام نیوز،کاوه بهرامی بدون کوچکترین اهمیتی به هشدارهای اقلیم کردستان در پاسخ به صراحت اعلام داشت؛
ما بعنوان حزب دمکرات کردستان ایران،با قاطعیت نیروهای پیشمرگ مان را برای عملیات به عمق خاک کردستان ایران اعزام می کنیم و از کسی هم ابایی نداریم. وی ضمن اعلام تداوم حملات اعضای این گروه،به نیروهای نظامی و انتظامی ایران،در کمال گستاخی و بی شرمی،حتی از افزایش عملیات ها و اعزام نیروهای دمکرات به داخل خاک کردستان ایران خبر داد.
کاوه بهرامی در گفتگو با وبسایت “خندان” اقلیم کردستان عراق همچنین گفت:
“هیچ گونه اقدامی در راستای عدم اعزام نیروهای پیشمرگ در دستور کار حزب دمکرات نیست و با قاطعیت با نیروهای نظامی،انتظامی و سپاه پاسداران برخورد خواهیم کرد.”!
این عضو کمیته مرکزی دمکرات،همچنین در خصوص هشدار و تهدید فرمانده کل نیروهای زمینی سپاه پاسداران مبنی بر بمب باران مراکز نظامی دمکرات در خاک کردستان عراق نیز اعلام کرد؛
ما از توپ باران و یا بمباران مراکز نظامی مان،هیچ ابایی نداریم و با قاطعیت تمام،با تعرضات رژیم برخورد خواهیم کرد.
او این اظهارات را در پاسخ به هشدار دو روز قبل،فرمانده‌ی نیروی زمینی سپاه پاسداران که گفته بود؛
در صورت تداوم اعزام نیروهای حزب دمکرات به داخل خاک کوردستان،مراکز نظامی آنها را در کوردستان عراق بمباران خواهیم کرد،بیان کرد.
بهرامی همچنین در مورد درخواست اقلیم کردستان برای پایان دادن به درگیری ها نیز اعلام داشت :
“ما به دستور آنها فعالیت‌های نظامی را آغاز ننموده‌ایم تا بنا به درخواست آنها،به اعزام نیروها پایان دهیم”.
کاوه بهرامی همچنین بدون توجه به اینکه امکان دارد بخاطر این رفتارهای جنگ طلبانه،مردم کردستان عراق تاوان پس بدهند،اعلام کرد؛
“برای ما مهم نیست که سپاه منطقه را توپ باران کند،ما از این پس تیم های بیشتری را هم روانه خاک کردستان ایران خواهیم کرد و کاری به هشدارها هم نداریم!”

البته این ژست ها بیشتر شبیه بلوف بوده و مصرف تبلیغات پیش از کنگره دارد. از طرفی کاوه بهرامی خودش که جرات و جسارت داخل آمدن ندارد بنابراین به قول معروف سایه نشین همیشه داس تیزی دارد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.