سفرهای پی در پی دبیران کل حدک و حدکا به کشورهای اروپایی

دیار و نادیار

خالد عزیزی (دبیرکل حزب دمکرات جناح انشعابیون) در اواخر خردادماه سفری به انگلیس داشته است که در این سفر علاوه بر دیدار و جلسه با اعضای حزب، جلساتی با برخی شخصیت های انگلیسی داشته است.
همچنین وی در اوایل تیرماه به آمریکا رفت و در یک همایش حضور یافت و با چندین شخصیت آمریکائی دیدار و قول هایی را برای حمایت به او داده اند. جالب اینجاست که خالد در دیدار با مقامات آمریکائی از درگیری های حدکا نیز خرج کرده و کشته های آنها را شهدای حزب و به اسم خودشان قالب کرده تا امکاناتی دریافت نماید و آمریکائی ها نیز باور کرده اند!
در مقابل مصطفی هجری (دبیرکل حزب دمکرات جناح حاکم)  که مدت زیادی در در حالت انزوا قرار داشت. این بار با به کشته دادن ۱۶ نفر از کادرها و پیشمرگه های حزب با دست پر به اروپا رفت. وی در یک سال گذشته هیچ گونه سفر خارجی برای امور دیپلماتیک نداشتهاما اینبار گمان می کند با این کشته ها حرفی برای گفتن دارد. در حالیکه در کویه خانواده ها به سوگ عزیزانشان نشسته اند و هر لحظه در ترس و اضطراب حمله سپاه هستند، دو دبیرکل نه تنها محترمانه و با سیاست خاص فرار را بر قرار ترجیح داده اند، بلکه کمپ ها را ترک و برای خوشگذرانی راهی اروپا و آمریکا شده اند. در کنار آن از کشته شده ها نیز برای تبلیغ حزب استفاده می کنند و این است سرنوشتی که احزاب برای ملت کُرد خواب دیده اند. سوار شدنبر کشته ها

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.