مقر دیپلماسی کومله کمونیست در سلیمانیه تعطیل شد

مالک مقر کومله در سلیمانیه با حکم دادگاه،گروه را وادار به تخلیه مقر کرد!

“دیار و نادیار-نادر کیانی/اختصاصی”:یکی از همکارانم در گروهک تروریستی موسوم به کومله کمونیستی،در تماس با اینجانب(نادر کیانی)از تخلیه مقر شهر کومله کمونیستی که به مقر دیپلماسی سلیمانیه شناخته می شود،خبر داد.
بر پایه گزارش رسیده،مطلع شدم که پس از مدتها کشمکش و کش و قوس های طولانی و شکایت و شکایت کاری های مکرر مالک مقر تروریستهای کومله در سلیمانیه،بر علیه سران این گروه،بالاخره دادگاه به سود مالک رای داد و به دلیل بالا رفتن میزان بدهی های سنگین کومله به مالک ساختمان های مقر دیپلماسی این گروه،آنها مجبور به ترک این مقر قدیمی شدند.
این مقر که از اواسط دهه ۶۰ تا کنون در اختیار کومله کمونیستی بود،بالاخره در چند روز گذشته بطور کامل تعطیل گردید.
سران گروه نیز ناچار شدند،اعضای حاضر در مقر و پیشمرگانشان را به مقر تشکیلات مخفی که یک ساختمان ۲ طبقه است،منتقل کنند.
این مقر،پیش از این در اختیار مسئول نمایندگی کومله در سلیمانیه و تشکیلات مخفی گروه بود.
بحران مالی در کومله از چندی پیش دامان رهبری گروه را فرا گرفته بود.
برخی اعضای کومله کمونیستی بر این باورند که به دلیل فسادهای گسترده مالی و چپاول اموال کومله توسط اعضای کمیته مرکزی،این گروه دیگر قادر به تامین مایحتاج اولیه تشکیلات و پیشمرگان عادی خود نیست.
مسئله تعطیلی مقر دیپلماسی کومله همزمان با اولین روز برگزاری کنگره این گروه،باعث بحران شدید درون گروهی شده و موجب یاس و ناامیدی در بین کادرهای کومله شده است.
گفته می شود با توجه به پول هایی که این گروه از دشمنان ملت ایران دریافت می کند،این مشکلات قابل حل بود اما به دلیل اختلاس های گسترده صورت گرفته توسط اعضای رده بالای کومله و انتقال پول ها به حساب هایشان در خارج کشور،بروز چنین مشکلاتی،اجتناب ناپذیر است.
“نادر کیانی”
www.komaleemontaghed1.blogfa.com
“وب سایت کومله منتقد۱”

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.