جذب نوجوانان و زنان در حزب با چه هدفی ؟

دیار و نادیار

حزب دمکرات در مرحله ای قرار گرفته است که هر فرد عاقل و بالغی متوجه ناکارآمدی و توخالی بودن آن می شود. بنابراین برای جذب نیرو با مشکلاتی مواجه شده است و افراد باتجربه که دوران جوانی را گذرانده اند ، حاضر به عضویت در حزب و حتی همکاری با آن نمی باشند.
حزب برای حل این بحران ، نوجوانان زیر ۱۸ سال که هنوز به سن قانونی نرسیده اند و زنان را که به دنبال هیجان و ابراز وجود هستند جذب می نماید. دوره ۲۱۹ پیشمرگان حزب دمکرات به روشنی این مطلب را مشخص می کند. حزب در جهت منافع خود از شور و شوق جوانی این افراد سوء استفاده می کند و با اذعان به این مطلب که جذبی های حزب جوانان می باشند؛ با افتخار دانستن این مطلب به آنان دلخوشی می د هد.
در گزارش پایان دوره ۲۱۹ پیشمرگان آمده است : « قابل ذکر که حضور جوانان آزادیخواه و میهن دوست از تمام بخش‌های کردستان ایران در این دوره از بارزترین ویژگی این دوره به شمار می‌رفت.»
البته یکی از مسایلی که باعث شده جذب نیرو با مشکل همراه شود؛ عملکرد مسئولین و با سابقه های حزب می باشد. مسئولین و نیروهای قدیمی حزب به دنبال کسب منافع ، قدرت و ثروت می باشند و حزب را بهانه ای را برای رسیدن به آمالشان قرار دادند.
درگیری اخیر حزب با سپاه جمهوری اسلامی ایران موید این مطلب می باشد. مسئولین، خود در کمال آرامش و مقرهایشان بودند و جوانان را به کام مرگ فرستادند. حتی یکی از اعضای تیم های اعزامی که سالم برگشته اعتراف کرده که گاه فرماندهان کنار می کشیدند و پناه می گرفتند اما جوانها بی مهابا می جنگیدند

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.