مصطفی هجری:رژیم ایران دشمن مشترک حزب دمکرات کردستان ایران و اسرائیل است!!

در میان دشمنان ملت ایران و قوم کرد،پس از رژیم بعث عراق،انگلیس،آمریکا و آل سعود،تنها رژیم صهیونیستی باقی مانده بود که  حزب دمکرات،مزدوری آنها را نکرده باشد که آن هم با سخنان سه شنبه مصطفی هجری علنی شد!
مزدوری واژه ای که در مورد این احزاب امروزه زیاد بکار برده می شود.
کنکاش در سیر اوضاع و احوال عالم،ما را به این نکته رهنمون می‌شود که پدیده‌ی مزدوری از گذشته‌های دور و در طول سالها فعالیتهای این گروهها،مطرح بوده است.
اگرچه استفاده و استخدام مزدور تا مدت‌ها از سوی رژیم های متخاصم،امری معمول و متداول تلقی می‌شده است،لیکن عملکرد مزدوران بالاخص در  دمکرات،در دوران پس از انقلاب،رویکرد بین‌المللی نسبت به پدیده‌ی مزدوری را، تغییر داد.
مجمع عمومی و شورای امنیت ملل متحد با توجه به خطراتی که از اقدامات مزدوران حاصل شده بود، قطع‌نامه‌هایی را علیه پدیده‌ی مزدوری تصویب نمودند.
دولت‌ها هم در عرصه‌ی جامعه‌ی بین‌المللی یک کنوانسیون منطقه‌ای و یک کنوانسیون جهانی در زمینه‌ی مقابله با این پدیده، تصویب نموده‌اند.
به موازات این اقدامات،برخی از دولت‌ها نیز در نظام حقوق داخلی خود،مقرراتی را در ارتباط با مزدوری، تدوین نموده‌اند.
بیشترین زمان مزدوری  دمکرات به دوران بعث بر می گردد.
امروز در مناطق کردنشین کشور،این گروه،به نام دفاع از حقوق کردها،در کردستان جنایت‌ها می‌کنند لذا هوشیاری،وحدت و انسجام کردهای ایران در این برهه حساس زمانی که این گروه بطور علنی،از ارتباطش برای اسرائیل کودک کش و جنایتکار،سخن به میان می آورد،ضروری است و کردهای ایران باید مراقب مزدوران اسرائیلی،باشند.
مصطفی هجری،سرکرده حزب دمکرات کردستان ایران،روز سه شنبه،در مصاحبه با روزنامه‌ی “اورشلیم پُست”اسرائیل؟! اعلام کرد که مبارزات نوین حزب دمکرات کردستان ایران،بر علیه رژیم ایران که دشمن مشترک ما! و اسرائیل هستند،آغاز شده است!
هجری که به اورشلیم پست اسرائیل گزارش کار می داد،در ارتباط با درگیری های اخیر در شمالغرب کشور به اسرائیلی ها گفت؛
“طی چند ماه اخیر،حزب دمکرات حمله به سپاه پاسداران را مجدداً آغاز نموده و ده‌ها نظامی ایرانی در درگیری با پیشمرگه‌ها به شهادت رسیده‌اند.”
مصطفی هجری ادامه داد؛
“سال ٢٠١۵ میلادی، وقتی که دیدیم رژیم ایران هیچ انگیزه‌ای برای حل مسأله‌ی کرد ندارد، تصمیم به اعزام نیروهای پیشمرگه به ایران گرفتیم”.
هجری در ادامه به سران اسرائیل گفت؛
“رژیم ایران از حضور پیشمرگه‌های حزب در داخل کشور مطلع بود، اما به دلیل اینکه با کشورهای ۵ + ١ درحال مذاکره بود، می‌خواست نشان دهد که کشور آرام است و هیچ گونه مشکل داخلی ندارند”.
“اکنون پیشمرگه‌های حزب دمکرات کردستان ایران در مقابله با نیروهای ایران فعال‌تر شده‌اند. ”
روزنامه اورشلیم پست که توسط یکی از ماموران سازمان جاسوسی موساد،اداره می شود از اتحاد و دوستی دمکرات با اسرائیل سخن گفته و چنین نوشت؛
نخستین سخن مصطفی هجری در این‌ رابطه که چرا ایران با اسرائیل دشمنی می‌کند،این بود: “ما دشمن مشترک داریم، اما اکثریت کشورها از اسرائیل حمایت می‌کنند”.!!
دبیرکل حزب دمکرات کردستان ایران اظهار داشت: “ایران پول زیادی را صرف حمایت از حزب‌الله و حماس علیه اسرائیل می‌کند و به نظر من اسرائیل باید رژیم ایران را دشمن اصلی خود تلقی نموده و در جهت تضعیف آن تلاش نماید. حزب‌الله و حماس کمک‌های مالی فراوانی از ایران دریافت می‌کنند و آنان نیز با ایران در جهت دشمنی با اسرائیل همکاری دارند، به همین دلیل باید اسرائیل از احزاب اپوزیسیون ایران علیه رژیم ایران حمایت نماید”.!!
هجری همچنین از آمریکا و اروپا که از این گروهکها حمایت نکرده اند گلایه کرد و گفت؛
“احساس بدبینی و خیانت در کردها نسبت به اروپا و آمریکا وجود دارد به دلیل اینکه آنان از دمکراسی و حقوق ملیت‌ها حمایت نکرده‌اند.”
سرکرده دمکرات همچنین توافق هسته ای را به دلیل آنکه باعث بهبود اوضاع ملت ایران می شود،زیر سوال برد و ادامه داد؛
“بازرگانان اروپایی به صورت مستمر به ایران سفر می‌کنند تا به فعالیت‌های اقتصادی بپردازند و قرارداد اقتصادی امضا می‌کنند. وی ادامه داد: “به همین دلیل توافق هسته‌ای به زیان مردم منطقه و صرفاً به سود رژیم اسلامی ایران بوده است و غیر از آنان هیچ یک از طرف‌های دیگر،سودی از این توافق نبرده ‌است”.
وی ادامه داد:”به همین دلیل توافق هسته‌ای به زیان مردم منطقه و صرفاً به سود رژیم اسلامی ایران بوده است و غیر از آنان هیچ یک از طرف‌های دیگر،سودی از این توافق نبرده ‌است”.
مزدوری گروههای خودفروش کردی برای دشمنان دیرینه مردم ایران،امری مسبوق به سابقه است و تا کنون نیز بارها از ارتباطات نزدیک این گروهک با رژیم صدام حسین نیز گفته شده است.
شایان ذکر است که عمر ایلخانی زاده سرکرده  کومله نیز در برنامه به عبارت دیگر بی بی سی فارسی به صراحت اعلام داشت که ما با رژیم صدام حسین دوستی و ارتباط نزدیکی داشتیم و این را مخفی نمی کنیم!
با سخنان دو روز پیش مصطفی هجری نیز،این پازل مزدوری گروههای کردی تکمیل شده و دیگر سران آنها از گفتن مزدوری هایشان ابایی نداشته و علنی به آن اعتراف می کنند!
یادش بخیر روزگاری در کنگره های حزب ملاعبداله حسن زاده از ملت مظلوم فلسطین دفاع می کرد!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.