دمکرات با اعزام پیشمرگه های مبتدی و معلول برای حضور در داخل کشور به دنبال کشته سازی و تبلیغ

دیار و نادیار

جدای از درآمد مالی، پول و پذیرفتن سفارش های کنسولگری سعودی، یکی از اهداف  مسئولین حزب ا آن است که ز نیروهای مبتدی و معلول در تیم های اعزامی به داخل کشور استفاده نموده که اتفاقاً یکی از دلایل کشته شدن اعضای اعزامی به اشنویه استفاده از همین افراد بوده است.
خالد پیغامی که در درگیری اشنویه کشته شد از ناحیه پا معلول بوده (انگشت نداشته) و برای اولین مرتبه بوده که سلاح در دست به همراه تیم علی رغم میل باطنی و مخالفت همسرش عازم مرزهای ایران می گردد. یاد شده به یکی از دوستانش پیام داده که زنده از این مأموریت بازنخواهد گشت.
جمال اسماعیلی عضو دیگر تیم اعزامی در جریان درگیری سال گذشته حزب با اعضای پ.ک.ک در کلاشین از ناحیه کتف زخمی و هنوز کاملاً بهبود نیافته بوده که به دستور مسئولین حزب همراه تیم می گردد.
مسئولین حزب با این کار دو هدف را نشانه گرفتند یکی از اعضایی که کارایی ندارند؛ راحت شدند. دوم اینکه با کشته شدن آنها تبلیغات وسیعی را رقم زدند. افرادی که عمداً به دست حزب قرار بود فدا شوند تا هجری تبلیغات و سر و صدایی به راه بیندازند.

از این اسف ناک تر آنکه شنیده شده حتی اگر تیم از درگیری با سپاه سالم برمی گشت دو نفر فوق باید کشته می شدند و جزء سهدای حزبی اعلام می شدند!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.