تیراندازی علی سیف تفنگچی قدیمی کومله به همسر دومش در اردوگاه زرگویزله

شلیک علی سیف پیشمرگ کومله به زن دومش!

 علی سیف(بهمنی)از تفنگچیان قدیمی  کومله در یک درگیری شدید با همسر دومش،شنو امینی،با عصبانیت به سمت او تیراندازی کرده و قصد کشتن او را داشته است.
شنو امینی اما با کمک برخی از پیشمرگان،موفق به فرار از مهلکه شده و توانسته جانش را نجات دهد.
اما علی بهمنی دست بردار نبوده و در ادامه و پس از ناکامی در قتل همسر دومش،او را تهدید به مرگ کرده است.
خانواده شنو امینی هم با اطلاع از حادثه،از ایران به اردوگاه کومله رفتند تا دخترشان را به کشور برگردانند که با مخالفت کومله روبرو می شوند!
نکته جالب تر این ماجرا آنجاست که در اقدامی عجیب و قابل تامل،دبیرخانه کمیته مرکزی کومله به جای حمایت از این زن،جانب شوهر دیوانه را گرفته و در کمال تعجب،شنو امینی را توبیخ و خلع سلاح می کنند!
این هم از عجایب دیگر کومله است!
البته این اولین باری نیست که از این دست اتفاقات عجیب در کومله ی مدعی مبارزه برای حقوق زنان،می افتد،سابق بر این نیز و در طی سالهای گذشته،چند مورد قتل زنان توسط شوهران پیشمرگشان روی داده که در این ارتباط در سالهای اخیر،آکام نیوز،گزارش هایی منتشر کرده بود.
یکی از این پرونده های همسرکشی در اردوگاه کومله به ماجرای قتل تکاندهنده یلدا توسط همسرش بر می گردد.
مریم صادقی مشهور به یلدا اهل سنندج،یکشنبه بیستم آذرماه سال ۱۳۹۰،در اردوگاه گروهک تروریستی کومله مهتدی،توسط همسرش خسرو رضایی اهل دیواندره،به طرز دلخراشی با اسلحه کلاشینکف و چاقو به قتل می رسید.
این حادثه عجیب،در آن سال،بازتاب های وسیعی بهمراه داشت و موجب روسیاهی دیگری برای کومله شد.
اما بشنوید از ماجرای همسرکشی دیگری در کومله!
در ساعت اولیه شب (سه شنبه ۱۷دی ماه۱۳۹۲) شادی تبرخون ۲۲ ساله توسط شوهرش احمد رنجدیده اهل بانه ۳۰ ساله،که از پیشمرگان  کومله بود با اسلحه کشته می شود.
جسد شادی تبرخون اهل مریوان،عضو و پیشمرگ گروهک موسوم به کومله انقلابی زحمتکشان کردستان ایران (شاخه عبدالله مهتدی) که چندین سال در کردستان عراق و اردوگاه زرگویزله پیشمرگ کومله مهتدی بوده و یک بار هم به ایران برگشته بود و دوباره پس از برگشت به نیروهای کومله پیوسته بود،در اولین ساعات بامداد،سه شنبه شب،۱۷ دی ماه،به سردخانه بیمارستان فریاکوتن سلیمانیه منتقل می شود.
اگر چه امروز شنو امینی از حمله مسلحانه همسرش،جان سالم بدر برده،اما با تهدیدهای مکرر علی سیف،امکان دارد،نام شنو امینی هم به لیست قتل های این چنینی در اردوگاه گروهک تروریستی کومله اضافه شود.
آکام نیوز

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.