گروهک های معاند؛ مدافع یا متخاصم حقوق کُردها

دیار و نادیار

واقعاً باچه استدلالی داعیه دفاع از حقوق کُرد را دارید…! شما مدافع خلق کُرد هستید یا به دنبال حقوق ناداشته دشمنان کُرد و سرزمین ایران هستید؟ البته حقیقت آشکار است و به راستی نسبت به حق و حقوق کُردها متخاصم هستید نه مدافع… .

اگر تاریخ معاصر را ورق بزنیم، این را خواهیم یافت که عامل اصلی و زیر ساختی عدم توسعه کردستان –غیر ازبعضی سومدیریت ها در برخی دولت ها ودر میان بعضی از مدیران استانی وشهرستانی درادوار مختلف- همین مدافعان کذایی و بدون پشتوانه مردمی خلق کُرد بوده اند

ما کُردها به کُرد بودنمان افتخار می کنیم  وبه گواه تاریخ، کُردها اصیل ترین قوم ایرانی هستند؛ پس وقتی که ما اصالتی به قدمت تاریخ داریم چرا بر خلاف اصل و اصالت حرکت می کنید؟ همین  اصالت حکم می کند که در جهت یکپارچگی، اتحاد و همسوئی با مصالح ملی حرکت کنیم.

مبرهن است که توسعه همه جانبه در گرو  آسایش، آرامش، امنیت سرمایه گذاری و امنیت ملی محقق می شود، نه اینکه با اشاره سرویس های امنیتی  دشمنان قسم خورده ایران، متخاصمین مدافع نما سرمایه های ارزشمند انسانی را نشانه بگیرند، آن هم که جز جوانان شجاع، دلاور و با غیرت ایرانی، فارغ از هر زبان و گویش، نشانه ای  دیگر ندارید.جوانانی که به خاطر امنیت پایدار مملکت به پاسداری و نگهبانی از تمامیت  ارضی کشور  مشغول بوده و هستند، آن وقت شما در دفاع از ارزش های کُرد، تمام ارزش های انسانی را لگد مال و شرف کُردی را زیر سوال می برید.

و این طنز تلخ چه شوخی بی مزه ای است…؛ دفاع از حقوق کُرد با کشتن  جوانان کُرد! ای کسانی که دفاع  مشروع از حقوق کُردها  را در میان کوه و کمر وسنگلاخ می جویید، هیچ از خویش پرسیده اید آن کسانی که  در کشور های غربی بابرنامه ریزی سرویس های امنیتی متخاصم شما را اغفال کرده اند تا در دفاع از  کُرد علیه کرامت انسانی دست به اسلحه ببرید و به سوی  هم نوعان خود بی محابا شلیک کنید، چرا خودشان، فرزندانشان، برادر، اقوام و رفقایشان را به صف شما فرا نمی خوانند؟ چرا اینان در یافتن حقوق کُرد در کوه ها سهمی عملی و عینی ندارند؟

مگر نه اینکه در شعارهای سانتی مانتال می گویند در دفاع از  حق و حقوق کُرد جان را فدا کردن ناچیز است؛ خوب…، شما هم حداقل قدری از آن رفاه وآسایش اروپا نشینی راکه با جان و روحتان عجین شده و دستمزد ریختن خون های  هزاران جوان این مرز و بوم است، فاصله گرفته و قدم رنجه فرموده و در دل کوه ها  اندکی حق و حقوق از دست رفته را جستجو نمایید.

آری…، توصیه به قتل،کشتار و جنایت علیه مردم کُردستان فقط برای دیگرانی است که ساده گول می خورند… و توصیه بر حضور خویش و اطرافیان در مقام مدافع خلق کُرد، سرابی بیش نیست؛ زیرا که عاملان توطئه و کشتار به هیچ وجه  دست از  خوش گذرانی  و عیش و نوش  برنخواهند کشید و قلیل ساده لوحان را در لباس رزم به بزم خویش می خوانند.

توصیه خیرخواهانه:

در طول سال های بعد از انقلاب اسلامی، اندیشه و اوامر به اصطلاح مدافعان خلق کُرد به غیر از ویرانی و جلوگیری یا کند شدن روند توسعه و در جهت عکس خواسته و اراده مردم کُردستان حرکت کردن، همراه با نفرت روز افزون چیزی عاید گروهک های معاند و تروریست نکرده است؛  البته منهای خوش گذرانی و رفاه  اشاره شده در  سطور ماقبل…؛  دیگر زمان آن رسیده که از اغفال و دادن وعده های کذایی دست بردارید و بیش از این  عامل فلاکت و عقب ماندگی نباشید؛

 در پایان ذکر این نکته لازم است که ملت بزرگ ایران اعم از کُرد، فارس، ترک، عرب  و…، با هر قوم و نژادی و آیین و مذهبی،  جملگی طرفدار اعتلای نظام جمهوری اسلامی و یکپارچگی سرزمین دلاور پرور ایران هستند؛ هم چنان که در گذشته  با آمیختن خون مدافعان سنی و شیعه در یک سنگر  ثابت کرده اند که ذره ای از اهداف  عالیه نظام عدول نخواهند کرد؛ شماها هم به غیر از رسوایی بیشتر و ازدیاد تنفردر درون و لایه های مختلف جامعه هیچ پشتوانه داخلی و مردمی نداشته، ندارید و نخواهید داشت و طبعا هر روز صدای طبل بد نامی و آدم کشی هایتان  بلندتر و بلندتر می شود تا دهل پاره گردد و دست قضا شما را در تاریکخانه ذهن تاریخ مدفون سازد.

منبع:کردتودی

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.