مصطفی هجری دیدگاهش یکدفعه عوض شد!

چند روز گذشته انستیتوی “میر” در شهر اربیل نشستی را ترتیب داد که در این نشست سران حدکا و شخص هجری شرکت داشتند و در آنجا مصطفی هجری سخنانی را ایراد نمود.

  مصطفی هجری در این نشست اعلام کرد که هر وقت دولت ایران به آنها وعده بدهد که می خواهند مسئله کرد را حل و فصل کنیم دیگر آن ها هیچ مشکلی نخواهند داشت و با دولت ایران مذاکره خواهند نمود و گفته است باید برای ایران فشار بیاوریم که راه گفتگو را انتخاب کند.در ادامه این سخنان می افزاید که احزاب کردی خصوصا دو جناح حزب دمکرات باید متحد باشند و شخصا در این راه تلاش های زیادی نموده ام و به اتحاد دو جناح حزب دمکرات خوشبین هستم.

  این سخنان در حالی گفته شده است که از نوروز امسال سیاستی را ترویج داده اند به عنوان خیزش و بر این اعتقاد بودند که تنها راه حل جنگ مسلحانه خواهد بود.خالد عزیزی دبیرکل جناح مقابل سال گذشته بر سیاست تعامل و گفتگو تاکید نموده بود ولی اعضای حدکا و رهبری این حزب تا به حال ایشان را خود فروخته و مهره ی ایران می نامند و دیگر بحث اتحاد دو جناح به کلی فراموش شده بود.

  این سخنان با سیات ها و عملکرد حدکا و شخص هجری در تضاد است حال مشخص نیست منظور هجری تبلیغ کردن حزبی است یا اعتراف کردن به واقعیت!!!!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.