شهید کرد مدافع حرم نشان از همراهی کردها در حمایت پرچم اسلام در منطقه و ظلم ستیزی آنها دارد

دیار و نادیار

شهید فیروز حمیدی زاده اصالتاً کرد کرمانج اهل استان خراسان شمالی و از اهالی روستای باغچق است. این شهید با درک صحیح موقعیت ظلم و استعمار در منطقه به عنوان مبارزه حقیقی با داعش گام در راهی نهاد که شاید آخر و عاقبت آن را می دانست. این شهید به خوبی دیده بود که داعش و داعشیان وقتی وارد شوند کرد و ایزدی و لر و فارس و شیعه و سنی و … نمی شناسند و برنامه آنها غارت نوامیس و تجاز به ملتهاست. لذا جان خود را فدا کرد تا دیگر انسانها آسوده تر زندگی کنند.
اخیر اً صفحه فیس بوکی وابسته به دمکرات اهانت هایی را برعلیه این شهید عزیز داشته و او را فریب خورده خطاب کرده است. هر چند طبیعی است دمکراتی که دست در دست عربستان سعودی به عنوان اصلی ترین حامی و مادر داعش و النصره گذاشته است باید این دوگانگی را پایان دهد و شهدای کرد مبارز علیه داعش را اینگونه خطاب کند. این روزها دم خروس دمکرات بیش از پیش نمایان است. مصاحبه هجری با رسانه صهیونیستی نیز مهر تأییدی بر آن است.

3 Comments

  1. کردها رو اینقد دوست داری چرا به کشته شدن کولبر اعتراض نمیکنی ، چرا به بیکاری بالای ۴۰% کردستان اعتراض نمیکنی ، چرا ساکتی چرا به ممنوعیت زبانشون اعتراض نمیکنی ،؟

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.