دیکتاتوری حسین یزدان پناه عامل ریزش نیروی حزب پارت آزاد کردستان

دیار و نادیار

اخیرا حزب پارت آزاد کردستان به دلیل بالا رفتن اختلافات درون حزبی، به شدت دچار ریزش نیرو شده است و تابحال چندین نفر از اعضای شاخص این حزب به دلایل نامعلومی با حسین یزدان پناه (دبیرکل حزب) اختلاف داشته اند و به همین جهت از حزب منفک شده اند. با توجه به اینکه حسین یزدان پناه فردی دیکتاتور می باشد، اعضای حزب تحمل شرایط سخت و همچنین سخت گیری های او را ندارند و به نوعی درصدد رهایی از شخص حسین می باشند.
یکی از اعضای حزب با نام رزگار عباس زاده اهل بوکان که گفته می شود از اعضای مرکزیت حزب بوده است،

حسین یزدان پناه در طی یک ماه گذشته رفتار تندی با او داشته و ضمن خلع سلاح نمودن وی، با او برخورد سختی کرده است. به طوری که مادر حسین یزدان پناه در این رابطه مدعی است : «…حسین در حقیقت یک جنایتکار است و نمی دانم با رزگار چکار کرده، او را سر به نیست کرده است.» طبق اظهارات آمنه بهلولی مادر حسین یزدان پناه، رزگار عباس زاده اعلام داشته است: «خسته شده ام و دیگر نمی توانم کار کنم.» مادر حسین یزدان پناه در ادامه افزوده است : «حسین، وی (رزگار) را صدا زده و او را تحویل ریباز شریفی داده و از ریباز شریفی خواسته کلیه وسایل رزگار اعم از موبایل، سلاح و … را بگیرد و خودش در این حی با حرف های رکیک به رزگار فحش می داده است و این کارها را در منزل شخصی خود انجام می داده و در حال حاضر هیچ خبری از رزگار نیست و نمی دانم به سر او چه بلایی آمده است.»
علاوه بر رزگار حدود چند هفته قبل فرمانده گروه زنان با نام مریم کرمانشاهی فرزند ناصر که پدرش از کشته شدگان این حزب بوده و شخص مریم از کودکی در نزد حسین بزرگ شده است به اتفاق شوهرش از این حزب منفک و خود را تسلیم نیروهای اطلاعاتی جمهوری اسلامی ایران نموده اند. چون مریم کرمانشاهی جزء افراد قدیمی حزب بوده است به خاطر منفک شدن وی، حسین یزدان پناه به شدت ناراحت بوده است.
یکی دیگر از اعضای شاخص حزب با نام طه جدکاره معروف به شمال پیران در سال گذشته مقادیری پول از حزب سرقت کرده و به یکی از کشورهای اروپایی عزیمت نموده است.
اخیراٌ شخصی به نام کارو کنکاش از حزب منفک و به دلیل سرقت نمودن مبالغی پول حزب به محل نامعلومی (احتمالاً اروپا) عزیمت نموده است و قرار بود همسر وی نیز به ایشان ملحق شود که حسین یزدان پناه از ملحق شدن وی ممانعت نموده و اجازه رفتن به همسر کارو را نمی دهد.
طی چند هفته، یکی از اعضای شاخص حزب با نام اردلان خسروی مورد تحقیر حسین یزدان پناه قرار گرفته و ضمن اینکه حسین، جایگاه وی را در داخل حزب تنزل داده، با او به شدت برخورد نموده است و کلیه اختیارات وی را سلب و این اختیارات را به شخص ریباز شریفی محول نموده است.

7 Comments

  1. سلام من چند سال پیش جزو این گرو بودم با نام هلو این حزب جنایتکار است و جنایت کار اصلی برادر حسین است به نام حسن یزدانپناه که نام خود را مسکو بابان گذاشته او به دختر وزنان نیز تجاوز میکنید که من این جنایت را فاش کردم ولی دستگیر شدم وشیش ما زندانی شدم این دو برادر جنایت کارند

  2. این حزب جنایت کار است و جنایت کار اصلی برادر به اسم مسکو بابان است به زنان نیز تجاوز میکند

  3. نمی دانم دولت، حزب یا … انگیزه اشان با زور نگهداشتن نوجوانانی(دختر و پسر) که به انحای مختلف فریبشان را خورده اند چیه؟؟!!! می خواهند مثلاً چطور و چرا این به فریب خوردگان به اصطلاح پیشمرگه برایشان کاری انجام دهند؟ از کی و چی دفاع کنند؟ نمی ترسند از لحظه ای که برای آنها فرصتی ایجاد بشه؟ به خدای واحد پوستشان را با نیزه می کنند و اون سبیل نامبارک، کثیف و نامردانه اشان را یکی یکی با مدفوع در دهانشان می گذارند. پدر و مادر یک نوجوان فریب خورده که با وعده و وعیدهای آنچنانی در آنجا گیر کرده با چشمان گریان می گفتند که فرزندشان از طریق شبکه های اجتماعی در دامشان افتاده وهر چه گریه و زاری می کنه که اشتباه کرده می خواد برگرده ولی با کمال جدیت و آزار و شکنجه مانع از برگشتش می شوند.. . می گن شخصی به اسم ریباز که لاش خور یزدانپنا و او هم قاب شوی بارزانی است با اوج بی احترامی پاسخشان می دهند . پدر و مادر بیچاره اش چندین بار به اقلیم کردستان رفته و با مقامات آن قسمت هم در تماس بوده اند ولی متأسفانه آنها هم با این جمله؛ به ماربطی نداره خودش اومده!!!! پاسخشان می دهند. در صورتی که این تروریستها دقیقاً از طرف سران این قسمت از عراق(اقلیم کوردستان) تغذیه می شوند و از تمام نا انسانیت هایشان مطلعند و شدیداً ازشان دفاع می کنند. لازم به ذکر است چندین نفر از نوجوانان بدبخت فریب خورده ی کورد ایرانی توانسته اند از چنگ این گروهک ضد انسانیت فرار کنند و در دامن رأفت دولت ایران قرار بگیرند. آری با رفراندمشان به این شیوه و با پشتیبانی از چنین شرورهایی می خواهند دولت تشکیل دهند!!!

  4. سلام
    اگه کسی بره داخل حزب پاک، خونواده ش چطور میتونن بفهمن اونجاست؟

  5. من خودم ی مدت داخل حزب بودم تخمی ترین جاست واقعا همه ی کار ها ب زور است هر کار که بگن باید فقط بگی چشم هیچ دلیلی قابل قبول نیست هر ماه یکبار حق تماس با خانواده داری.بعد ۲سال بهت گوشی میدن.بعداز گذشت ۶ماه میتونن ب ملاقاتت بیان خانوادت.بعد ۵سال میتونی ازدواج کنی اگه غیر اینا بهتون چیزی گفتن دروغه باور نکنیدِسخت ترین اموزشی مال همین حزب بخدا مثل سگ پشیمون میشید ب خانوادتون فکر کنید اصلا ملحق نشید.

  6. دختر خاله ی من ۶ ماهه رفته تو این حزب و هیچ خبر ازش نداریم. حتی اجازه یه تلفن بهش ندادن و با وجود اینکه زیر سن قانونی ۱۸ ساله ولی برخلاف قوانین UN دارن ازش کار میکشن تا ۱۸ سالش بشه. خیلی فشار روحی و عصبی روی خاله و خانواده م هست. خدا بهشون رحم کنه

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.