تحریف ها و دروغ های مسئول اروپای حدکا؛شاهو حسینی

بنابر گزارشی که به هاوری ارسال شده است،روز ۳ اگوست ۲۰۱۶ دولت عربستان سعودی برای شش حزب و تشکل سیاسی از اقلیت های قومی و ملی ایرانی دعوت نامه رسمی و بلیط پرواز به عربستان  فرستاده است.
آنها در یک نامه حتی به دعوت شدگان می گویند چه کسانی از طرف دولت سعودی در فرودگاه از آنها استقبال خواهد کرد و دولت سعودی دو نفر کرد،دو نفر عرب اهوازی،دو نفر آذری و دو نفر ترکمن دعوت نموده بود که از میان کردها فقط یک نفر از طرف حزب دمکرات کردستان ایران آقای جمال پورکریم به سعودیه‌ می رود و نفر دوم این سفر را نمی پذیرد.
بر خلاف قوانین کشور سعودی که برای حج رفتن همه چیز را باید وزارت حج و اوقاف برنامه‌ریزی کند،این دعوت نامه‌ی سیاسی به دلیل عدم حضور حجاج ایرانی در عربستان،دولت سعودی بصورت حساب شده در ایام حج سازماندهی کرده‌ است.این سازماندهی توسط یک فرد اهوازی ساکن دانمارک به نام “یعقوب حر التستری” که کار چاق کن دولت سعودی است برنامه‌ریزی شده است،این فرد رابط دولت سعودی و احزاب و گروههای شرکت کننده بوده است.
در همین رابطه پیشاپیش به همه نمایندگان احزاب گفته شده بود که در زمانهای مختلف آنها باید با روزنامه‌ها و تلویزیونهای مختلف مصاحبه نمایند و سئوالات مصاحبه هم پیشاپیش به آنها داده شده بود،روزنامه عکاظ چاپ ریاض در این باره نوشت اقلیت های قومی غیر فارس در عربستان سعودی طرح ضد رژیم ایران را برنامه‌ریزی کردند.

  ولی در این رابطه شبکه خبری “بی بی سی فارسی” گفتگویی را با شاهو حسینی مسئول حزب دمکرات در خارج از کشور کرده است که در این گفتگو شاهو حسینی همه چیز را رد می کند و ادعا دارد که “جمال پور کریم” را نمی شناسد و بی خبری خود و حزبش را از این موضوع اعلام می کند.دروغ های علنی و آشکار….علتش چیست که بدون هیچ ترسی افکار عمومی را فریب می دهد…….؟

هاوری

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.