کتاب زندگینامه چکو در دست تدوین

دیار و نادیار

بنابر گزارش ارسالی خبرنگار دیار و نادیار از کوی سنجق مصطفی هجری طی نشستی با برخی اعضای مرکزیت حزب به این نتیجه اند که چهره چکو پیش و پس از مرگ نزد افراد حزب مقبولیت و محبوبیتی نداشته و در اثر تبلیغات نظام این محبوبیت روز به روز در حال کاسته شدن است. نی شود مسعود بارزانی برای فوت چکو پیام بدهد اما افراد حزب خودمان چندان ناراحت و متأثر از این قضیه نباشند. این بی تفاوتی و کاهش محبوبیت برای ما نیز دردسر ساز شده و گران تمام خواهد شد.
بنابراین باید با نوشتن و تدوین کتابی، اقدامات و تلاشهای زندگی چکو را برجسته کنیم تا کمی از این نفرت کاسته شده و چکو محبوب شود.
برای این پروژه چاپ کتاب با چندین نفر از جمله کریم پرویزی، لقمان مه فر، شاهو فرازمند و طاهر محمودی نیز صحبتهایی داشته که هیچکدام هنوز زیربار این کار نرفته اند. لقمان مه فر اشاره داشته من فقط برای دبیران کل کتاب می نویسم نه شخصیتی نامحبوبی مثل عبدالرحمن رحیمی. کریم پرویزی نیز اشاره داشته من تاکنون زندگی شخصی کسی را تملق نکرده ام و کلاس کاری قلمم بالاتر از آن است که هجری از من خواسته است و قبول نخواهم کرد.
به هرحال پسران چکو نیز از زیربار مسئولیت شانه خالی کرده و ابراز داشته اند سواد و توان این کار را ندارند و اصولاً وقت همکاری با حزب برای این پروژه را ندارند.
همسر چکو نیز گفته است شوهرم برای من چندان مهم نبود. اگر حرف مرا گوش می کرد و با من به اروپا می آمد این گونه نمی مرد و یا بهتر بگویم او را نمی کشتند. و زمانی که هجری به همسر چکو اصرار می کند به هر حال شما باید ما را کمک کنید در کتاب چکو نام شما هم خواهد آمد باید عکس ها و تصاویری به ما بدهید خاطراتی را بیان کنید که همسرش در پاسخ می گوید: از چه بگویم از بدبخت شدم یا قطع شدن پای دخترم که مسببش چکو بود؟!
تاکنون فقط آریاکو دختر چکو دراین زمینه به هجری قول همکاری داده است.
هجری گفته است اگر کسی قبول نکند این کتاب را بنویسد، دستوری برخورد خواهم کرد. (این یعنی به زور)
خوانندگان عزیز منتظر نسکو و دابران چکو باشید البته به قلم زوری و به دستور هجری!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.