اعتراف صریح هجری به دریافت کمک از صدام حسین

  در طول سال های گذشته،سران حزب دمکرات از قاسملو و شرفکندی گرفته تا حسن زاده و هجری و… همیشه در این تلاش بودند که ثابت کنند حزب دمکرات به هیچ کسی و جریانی خیانت نکرده است و همیشه در سخنان خود تاکید داشته اند که هیچگونه کمک و امکان از قدرت های منطقه دریافت نکرده اند و فقط و تنها پشتیبان آنان مردم کردستان بوده است. رحیم رشیدی بارها در مصاحبه با صدای آمریکا اعلام داشته بود کمک حزب بعث و صدام به حزب دمکرات اتهام جمهوری اسلامی است که ۳۰ سال است از این حرفها می زنند. اکنون بشنوید اعتراف صریح دبیرکل را در روزهایی که باب اعترافات باز شده و بحمداله رهبران حزب هم به نوعی مباحث جمهوری اسلامی را علیه خودشان اما این بار از زبان خودشان تکرار می کنند آن هم تکراری تاریخی و ثبت شدنی.

  در مصاحبه اخیر مصطفی هجری با شبکه بی بی سی،ناخواسته پرده از واقعیت هایی برداشت که ثابت کرد حزب دمکرات در طول تاریخ گذشته ی خود کمک ها و پشتیبانی های فراوانی از رژیم بعث صدام حسین دریافت کرده اند.این در حالی است که رژیم صدام حسین با همکاری مجاهدین خلق و دیگر احزاب تحت حمایتش پروسه ی انفال و بمباران شیمیایی کردستان عراق را انجام دادند که در آن فاجعه صدها هزار کرد بی گناه را قربانی کردند.

  مصطفی هجری اعلام می کند که صدام حسین بدون هیچ چشم داشتی و در قبال هیچ کاری در طول آن همه سال به حزب دمکرات کمک کرده است ولی هیچ حکومتی بدون هدف و بی دلیل بودجه و کمک های مالی در اختیار هیچ سازمان و گروهی نخواهد گذاشت.همانگونه که مجاهدین خلق با نیروهای بعث پروسه ی انفال را انجام دادند این احزاب نیز در زمینه های دیگر مورد استفاده قرار گرفته اند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.