اسم یکی از کشته های تیم سید عزیز نیکجویان فاش شد

همانطور که در خبرهای قبلی نیز آمده بود شب یکشنبه ۲۸ شهریور در اطرف روستای “قبرحسین” از توابع پیرانشهر چند نفر از اعضای حدکا به کمین نیروهای سپاه پاسداران می افتند و در نهایت پیشمرگ های حدکا مشمول تلفاتی می شوند که سه نفر از آنان کشته و چند نفر هم زخمی می شوند.

  همانگونه که پیشتر هم حدکا در درگیرهای سروآباد نیز این سیاست را پیرو کرده بود،تمامی آمار تلفات خود را به دلیل تضعیف روحیه ی دیگر پیشمرگ هایش و چند دلایل سیاسی دیگر به صورت یکدفعه اعلام نمی کند بلکه هر چند مدت یکی از آنها را اعلام می کند. (البته حدک نیز این سیاست را دنبال می کند) گویا آنها هنگام اعزام ابتدا لاینگران را جلو می فرستند که اگر تلفاتی هم داشته باشند از لاینگران باشد و حزب این فضاحت ها را رسانه ای نکند. به هر حال هم باعث تضعیف روحیه نیروها می باشد و هم به لحاظ پرستیژ ضعف حزب و انتقادات دیگران را در پی خواهد داشت.

 به هر حال دیروز حدکا طی بیانیه ایی رسما کشته شدن یکی از کادرهای خود را به نام “رحیم عبدالله نژاد” مشهور به رحیم گرگولی در درگیری هفته گذشته ی پیرانشهر اعلام کرد.گویا می خواهند طی چند روز آینده دیگر کشته ها را معرفی کنند.

  چند روز اخیر ویدیویی از طرف پیشمرگ های حدکا در فضای مجازی منتشر شده بود که در آن “رحیم گرگولی” کادر این حزب در حالی که مشغول ساخت سنگر است اینچنان می گوید:”سنگر من بزرگ است و جای دو نفر را دارد ای کاش الان گریلای زنی(منظور گریلاهای پ.ک.ک است) پیش من بود و نفر دیگرشان می گوید که به فرمانده مان بگویم که برایمان بیاورد”.

  گویا کادرها و اعضای حزب و خصوصا رهبری حزب دمکرات دیدگاهشان نسبت به زن فقط از لحاظ بر طرف کردن نیازهای روزانه خودشان است و آرزویی جز این مسائل ندارند.این ویدیو مربوط می شود به سال گذشته و دو روز قبل از اینکه با نیروهای پ.ک.ک درگیر بشوند و قادر کریمی کشته شود.

  متاسفانه “رحیم گرگولی” هفته گذشته در پیرانشهر کشته شد و به آرزویش نرسید.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.