هویت های جعلی فیس بوک دیار و نادیار

جایی که منطق و گفتمان بُردی  ندارد، رفتارهای ناشایست و به دور از پرنسیب رسانه ای جایگزین می شود.

در واقع رسالت اصلی یک رسانه خبررسانی واقعی است و نه خبرسازی و یا رفتارهای به دور از شأن رسانه ای.

به آگاهی خوانندگان محترم سایت می رساند برخی عوامل وابسته به حزب دمکرات کردستان، طی راه اندازی هویت های جعلی در فیس بوک،خود را وابسته به دیار و نادیار معرفی کرده اند (diaronadiar، diarNadiar و …) که بعضاً اخبار کذب منتشر نموده و بعضاً گاه با انتشار اخبار واقعی سایت دیار و نادیار سعی دارند با جلب اعتماد مخاطبین خود را فیسبوک اصلی دیار و نادیار جلوه دهند. با این شگرد طی تماس با افراد مختلف سعی در سرقت اطلاعات شخصی آنها و سوء استفاده دارند.

به آگاهی خوانندگان محترم و مرتبطین سایت می رساند با در نظر داشتن این رفتار ناشایست عناصر وابسته به حزب، در حال حاضر مدتی است که دیار و نادیار هیچ رسانه فیس بوکی نداشته و لینک سایت نیز قطع است. کانال تماس سایت با هواداران نیز همان ایمیل همیشگی info@diarunadiar.com و info@diarunadiar.ir می باشد. سایر تماس گیرندگانی که به هر نحو با ایمیل های مشابه و یا هویت های فیسبوکی جعلی تماس می گیرند و خود را دیار و نادیار معرفی می کنند، هویت های ساختگی حزب برای سرقت اطلاعات و اسناد مدارک است و لذا هیچ ارتباطی به دیار و نادیار نداشته و همکاری با آنها نداشته باشید.

در صورت تصمیم به راه اندازی فیس بوک رسمی مجدد، از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد. و تنها فیسبوکی متعلق به دیار و نادیار است که لینک آن از همین سایت برقرار گردد. این سایت امن ترین مکان برای برقراری ارتباطات بوده و هرگونه عکس و سند از طریق ایمیل های ذکر شده و سایر مطالب از طریق فرم تماس با ما ارسال گردد.

با تشکر

دیار و نادیار

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.