اعترافاتی تکان دهنده در مورد هژار قاسمی

زمانی که دیار و نادیار اطلاعیه ای در خصوص کشته شدن هژار قاسمی بدست یکی از هم حزبی های خودش فاش ساخت، خیلی ها باور نمی کردند و به نوعی آن را ژست رسانه ای دانسته و تکذیب می کردند تا اینکه این حقایق این بار از زبان آرام ناظری سربرآورد. وی در مصاحبه ای که اخیراً در فیس بوک منتشر کرده به مطالب عدیده ای اعتراف نموده است. از به کشتن دادن تیم های حدک توسط خود حزب به صورت برنامه ریزی شده و عمدی بودن این اعزام ها برای کشته سازی، تا ارتباطات گروه با اطلاعات ایران تا نحوه کشته شدن هژار قاسمی. در بخش هایی از این ویدئو عنوان می دارد:” زمانی که هژار شهید شد تا هفته ها محزون و ناراحت بودم اما وقتی فهمیدم توسط یکی از هم حزبی های خودش از پشت تیر خورده، همه چیز برایم دگر گون شد.”

هر چند حدک سعی داشتته اعترافاتی را از خواهر آرام ناظری بگیرد که گویا حسین یزدان پناه این اعترافات را به زور گرفته است اما برای انسان عاقل و صاحب تفکر دیدن این ویدئو خالی از لطف نیست.

بر کسی پوشیده نیست که راه پوچ برخی احزاب حزب نمای کردی که بیشتر به فرقه می مانند تا حزب، با لمپنیسم ها و عیاشی های عده ای نظیر حسین یزدان پناه، خالد ونوشه، کاوه بهرامی و… به بیراهه رفته و از سطح مبارزاتی به لودگی تقلیل یافته است، اما در این دعواهای زرگری گاه واقعیاتی افشا می شود که در شرایط عادی با رنگ و لعاب سازی بیرونی به هیچ وجه برای افراد عادی و آن دسته از نوجوانانی که شور و شوق جوانی و هیجان طلبی آنها را وادار به ورود به چنین عرصه هایی می نماید قابل  شناسایی نیست و تشخیص پیدا و نهان و یا دیار و نادیار این احزاب را مشکل میکند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.