جلسه محرمانه حدکا در خصوص اتحاد دوباره

نیت واقعی حدکا در خصوص اتحاد دوباره مشخص شد

پس از پایان پلنوم اخیر حدک، هیئتی به ریاست خالد عزیزی به دفتر سیاسی حدکا رفتند تا در مورد از سرگیری مذاکرات اتحاد دوباره با طرف مقابل بحث و تبادل نظر داشته باشند.
گذشته از آنکه طرف مقابل به مواضع قبلی خود – بازگشت به مصوبات کنگره ۱۳ و حذف نام حدک- تأکید داشت، پس از این ملاقات نشست بسیار مهمی در میان برخی از اعضای برجسته دفتر سیاسی حدکا به ریاست هجری و دبیری محمد نظیف قادری برگزار شد که در این نشست پس از بحث و تبادل نظر بسیار ۶ نکته مصوب شد.
۱٫ محتویات این جلسه مخفی بماند.
۲٫برای جلوگیری از مانور رسانه ای حدک، حدکا به هیچ وجه در افکار عمومی و رسانه ها از بحث اتحاد دوباره عقب نشینی نکند. به مانند دوستان سابق خودمان را راغب به اتحاد نشان دهیم.
۳٫در نوشته ها، مصاحبه ها و اعلامیه ها تا کنگره ۱۶  از تبلیغ علیه حدک بپرهیزیم و هر مطلبی که با عث سوء استفاده آنها و مقصر جلوه دادن ما شود در مصاحبه ها گفته نشود.
۴٫ برای جلوگیری از بدعت و تکرار دوباره اختلافات از موضع حزب در خصوص کنگره ۱۳ در جلسات با منشعبین کوتاه نیامده و پیوستن آنها فقط مشروط به این شرط باشد آن هم بدون هیچ پست، عنوان و جایگاهی.
۵٫سخنان اخیر ملاعبداله حسن زاده در خصوص اتحاد که توپ را به زمین آنها می اندازد برجسته شود و در فیس بوک روی آن مانور داده شود آن هم توسط اعضای کمتر معروف یا هسته های داخل کشور. وانمود شود ملاعبداله مخالف اتحاد دوباره است.
۶٫فعلا چاپ کتاب نسکو و دابران متوقف شود و به جز یک موضع رسمی مصاحبه گونه و شخصی دبیرکل هیچ بحث رسانه ای در مورد آن نشود تا منشعبین سوء استفاده نکنند اما نسخه دیجیتال و اینترنتی آن بدون تبلیغ و سرو صدا میان تمامی اعضای داخل کشور و اروپا پخش شود حتی اعضای حدک
این شش بند به خوبی نیات واقعی و نمایشی حدکا و عدم قصد و نیت واقعی آن ها برای اتحاد دوباره را نشان می دهد

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.