دمکرات ها در جشن سالگرد پایه‌گذاری آل‌سعود به مزدوری اعتراف کردند

چندی پیش سایت مرکزیت  موسوم به حزب دمکرات کردستان ایران (حدکا) از حضور هیأتی از حدکا در مراسم آنچه روز استقلال عربستان‌سعودی نامیده شده در شهر اربیل، پایتخت اقلیم کردستان عراق خبر داد.

در این مراسم که در هتل «دیوان» شهر اربیل،توسط کنسولگری عربستان‌سعودی برگزار شده بود،مسعود بارزانی،رئیس اقلیم کردستان،هیأتی از حزب منحله دمکرات کردستان ایران به سرپرستی محمدنظیف قادری،عضو دفتر سیاسی حزب دمکرات کردستان ایران،سرکنسول‌های شماری از کنسولگری‌ها،دیپلمات‌های خارجی و عربی،شخصیت‌های سیاسی و سرشناس کرد و عرب حضور داشتند.

این در حالی است که مسعود بارزانی همواره در گفتگو با مقامات ایرانی،هر گونه نقش داشتن در اعزام نیروهای دمکرات و کومله به داخل کشور را رد کرده و در ظاهر از دمکراتی ها خواسته تیم اعزام نکنند،اما در آنسوی میدان دوشادوش دمکرات ها در مراسم های کشورهای دشمن درجه ۱ ملت ایران شرکت کرده و نقش میانجی را نیز ایفا کرده است.!

براساس این گزارش،حضور هیات  دمکرات  در جشن سعودی‌ها در حالی است که طی چند ماه گذشته با آغاز عملیات‌های این گروهک در مرزهای ایران،مقامات نظامی و امنیتی کشورمان بارها از حمایت‌های عربستان ‌سعودی و نقش ویژه کنسولگری این کشور در اربیل با هدف تجهیز و تهییج تروریست‌ها انتقاد کردند و از مقابله جدی با تحرک در مرزهای ایران گفتند.

پس از ضربات سنگین سپاه به این گروهک  و هلاکت بیش از ۲۰ نفر از آنها مصطفی هجری،سرکرده  این تشکیلات در گفت‌وگو با شبکه دولتی بی‌بی‌سی  فارسی،از آغاز جنگ مسلحانه علیه ملت ایران و درخواست کمک رسمی مالی،تسلیحاتی و تبلیغاتی از هر کشوری که جمهوری اسلامی را دشمن خود می‌داند،خبر داده بود.

مصطفی هجری حتی خبر درخواست کمک از اسرائیل را نیز فاش کرد.

با اینکه بارها حتی عناصر اپوزیسیون چپ و کردی انتقادات شدیدی را به سیاستهای دمکرات در راستای جنگ نیابتی روا داشته بودند،اما این گروه در مقابل سکوت کرده و یا بعضا نیز این موضوع را تکذیب می کرد!،تا اینکه با در یک ماه گذشته سرکردگان این گروهک بطور علنی و رسمی در مناسک حج با مسئولین ارشد امنیتی عربستان شرکت کرده و حتی در مراسم سالگرد پایه گذاری این رژیم منحوس نیز حضور پیدا کرده و این مزدوری و وابستگی را علنی کرده اند.

2 Comments

  1. درمنطقه ناامنی که تروریسم کردی وجود داره ۲.۵ میلیون کردزندگی می کنن منظورم جنوب آذربایجان غربی و غرب استان کردستانه.ایران باید یه استراتژی درنظر بگیره که یک باربرای همیشه ریشه ترور رو خشک کنه اونم اینه که مقر حزب را با خاک یکسان کنه. حزب و کومله و پزاک اگر کسی صداش دراومد

  2. چرا نظر منو عوض کردین؟ منکه اینرو روننوشته بدم.واقعامتاسفم که نظر تجزیه طللبای تروریست رو چاپ می کنی ولی نظر یه وطن پرست واقعی رو حذف می کنی واقعامتاسفم

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.