هجری و سرسپردگی

دبیرکلی که با ادعاهای واهی که نه تنها استراتژی و هنری از خودش ندارد بلکه فقط به دنبال مزدوری بیگانگان و سرسپردگی از آنها است و فقط می خواهد به هر قیمتی خود را مطرح نماید. گاه گاهی هم برای اربابان ساده لوح تر از خودش (عرب ها) انشا می کند که مثلاً ده ها یا صدها سپاهی را به شهادت رسانده اند. یک بار نیز از یک رسانه اقلیم اعلام کردند ۱۵۰ نفر؟!

گیرم مخاطبین شما ساده لوح، اما اگر می توانستید در سه عملیات ۱۵۰ نفر سپاهی ایران را به شهادت برسانید الان سازمان مجاهدین، پژاک و حتی آمریکائی ها در برابر شما سر تعظیم فرود می آوردند. هیچ فکر نکردید بر چه اساس صحبت های شما را باور خواهند کرد. هر چند سعودی هایی نظیر عبدالرحمن عبدالمنعم و یا طلال محمد، اراجیف این نوکران را باور نمی کنند و می دانند چه خبر است. برای آنها همین که صدایی سر مرز بلند شود و بگویند چند حزبی کشته شده و حکومت ایران نیز به زحمت افتاده و مجبور به دفع شر آنها شده کافی است. همینکه بگویند صدای ترقه ای در گوشه ای از ایران بلند شده و به خیال خام خودشان سرمایه گذاران در ایران سرمایه گذاری نکنند.

ادعاهای اخیر آنها بسیار مضحک تر است. کردستان مدیا ادعا کرده بخوانید ببینید چطور شعور انسانها را به بازی گرفته اند :

” شامگاه جمعه بیست و سوم مهرماه، درگیری میان پیشمرگه‌های حزب دمکرات کردستان ایران و مزدوران رژیم در منطقه سرشیو سقز در مکانی به نام “کوته‌رش” روی داد. داد: طی یک ساعت درگیری، شماری از نیروهای رژیم به هلاکت رسیدند و تعدادی دیگر نیز زخمی گردیدند … پس از ..، آن پیشمرگه‌های حزب به سلامتی محل درگیری را ترک و به فعالیت‌های سیاسی – تشکیلاتی خود در منطقه ادامه دادند.”

http://www.kurdistanmedia.com/farsi/idame/25965

این دیگر خیلی مضحک تر است. یعنی نیروهای حزب با نظام درگیر شده اند در سقز. چند نفر از نیروهای نظام را کشته اند، چند نفر را زخمی کرده اند و پس از آن در کمال آرامش در منطقه به ادامه فعالیت های سیاسی – تبلیغی خود پرداخته اند.

حتی بی سوادی مثل هجری می فهمد که این بیشتر شبیه جوک می ماند. شما در کشور دیگر عملیات نظامی بکنی، چند نفر را کشته و زخمی بکنی و بعد ادامه کار تبلیغی بدون هیچ دغدغه ای!!! والا تا به خاطر داریم سال گذشته نیروهای شما با اولین شلیک هنگ مرزی کوله پشتی هایشان و اسلحه و همه چیز را زمین گذاشته و فرار کردند. امسال نیز پس از دوهفته سردرگمی نتوانستید عضو رهبریتان را از کوسالان خارج کنید. تیم اشنویه تان نیز که کوله پشتی آنها پاره و گلوله های آرپی جی آنها ریخته و روی زمین جا مانده بود، در تیم سید عزیز نیکجویان (تیم غارنشینان) نیز گویا اسلحه تیربار دست کسی بوده که اصلاً تا کنون با تیر بار کار نکرده! پس این ادعاهای خنده آور و مضحک دیگر چیست.

اینگونه مواضع متحجرانه هجری را حتی پیشمرگان های ساده سایر احزاب کردی احمقانه می دانند.

البته دفتر سیاسی می دانند پس پرده این داستان سرایی ها چیست و برای همین است که فرزندان خود را برای خوشگذرانی به اروپا فرستاده اند و فرزندان خلق را در کوه و کمر و شاخ به کشتن می دهند!
هرچند
با عنایت به روند خودکشی در خانواده هجری بعید نیست با این اوهام نفر بعدی خودکشی خود مصطفی باشد البته تمام تلاش هجری برای بقا نسل بر این است که چیا سالم بماند لذا بعید است این قهرمان را در راه آرمانش فدا نماید. البته سایر مسولین گروه نیز مثل وی شعار می دهند در حالی که خانواده آنان در عیش و نوش خارج هستند.

 

photo_2016-10-20_16-50-16photo_2016-10-20_16-50-06  photo_2016-10-20_16-49-25 photo_2016-10-20_16-49-59

 

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.