خبر فوری – خالد عزیزی استعفا داد

دیار و نادیار

برابر اخبار رسیده از قلعه حزب دمکرات کردستان طی درگیری لفظی به وقوع پیوسته میان خالد عزیزی و مصطفی مولودی در جریان پلنوم کمیتەی مرکزی منتخب کنگرەی شانزدهم حزب دمکرات کردستان طی روزهای ٢۴ و ٢۵ مهر ماە (١۵ و ١۶ اکتبر٢٠١۶) بر سر روند اعزام تیم ها و کشته شدن برخی افراد خالد عزیزی شفاها اعلام استعفا نمود.

وی پیشنهاد داده طی چند ماه اینده کنگره اضطراری برگزار و ترکیب جدید مرکزیت و دبیرکل انتخاب شوند.

باید دید ایا این بار نیز اعلام استعفای خالد عزیزی تاکتیکی است برای غلبه بر مخالفان و تضعیف انها یا واقعا قصد چنین کاری را دارد.

شاید هم تبانی است برای برگزاری کنگره مشترک با جناح هجری طی ماه های اینده.

به هر حال باید منتظر زمان ماند و دید.

برابر اخبار رسیده اختلافات میان مصطفی مولودی و خالد عزیزی روز به روز شدت می یابد تا جایی که منجر به درگیری لفظی میانشان در پلنوم شده است. خالد عنوان نموده در حضور کمیته امنیت و برخی مسئولان حزب با اعزام تیم به داخل کشور مخالفت نموده است اما مولودی سرخود اقدام به اعزام تیم نموده است. مولودی نیز خطاب به خالد اظهار داشته شما دائم در سفر اروپا و مشغول مصاحبه به رسانه ها هستید و از وضعیت کردستان عراق و حزب و مشکلات آن اطلاعی ندارید و احساس مسئولیت نمی کنید. شما نمی دانید پول و سلاح و تجهیزات و … از کجا تأمین می شود. نظام در حزب نفوذ کرده و حکومت تمام اسرار ما را می داند اما شما از آن غافلید. حدکا نیز گوی سبقت را از ما ربوده و فضای مبارزه را به سمت خود برده است.

1 Comment

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.