فیلم اعترافات ئارام ناظری علیه حزب دمکرات کردستان

مدتی پیش اعترافاتی از ارام ناظری در خصوص اوضاع حدک منتشر شد که با همکاری خوانندگان محترم و ارسال ویدئو های این اعترافات به سایت دیار و نادیار. این بار اصل کلیپ را برایازدید خواهنندگان محترم سایت قرار دادیم. آرام ناظری در این ویدئو میگوید:  یک سال پیش سید ابراهیم کریمی(یکی از کادرهای حدک)به سراغ ما در پارت آزادی آمد و به ما گفت که برای اینکه بتوانید به خارج از کشور بروید باید مدتی به حدک بپیوندید ما هم قبول کردیم و رفته رفته در مقر حدک ماندگار شدیم او ادامه میدهد که به هیچ وجهه او را ندزدیده اند و با پای خودش دوباره به پارت آزادی مراجعه کرده است او دلایل مراجعه دوباره به پارت را چنین بازگو میکند وقتی گفتند هژار قاسمی شهید شده همه ناراحت بودیم اما بعدها متوجهه شدم که هژار به ضرب گلوله و از پشت به او شلیک کرده اند و ضارب هم هم اکنون صاف صاف در قلعه را میروند و کسی با او کاری ندارد او میفزاید:من متوجهه شدم که بیشتر اعضای حدک با وزارت اطلاعات رابطه دارند و در واقع قلعه دموکرات هم اکنون محل تاخت و تاز اطلاعات است او

میگوید:در جریان کشته شدن امیر عالی پیش از آنکه تیم خدربگ راهی نواحی مرزی شود و به داخل کشور وارد شوند اعضای رده بالای حدک با اطلاعات تماس گرفته و جزییات تیم و تعداد نفرات را در اختیارشان قرار داده او میافزاید من با دیدن این ماجراها از رفتنم به حدک پشیمان شدن و با یکی از افرادی که قبلا در پارت آزادی با او رفاقت داشتم تماس گرفته و از او خواستم که به هر قیمتی شده میخواهم دوباره به پارت بپیوندم حتی اگر بدترین جریمه ها در انتظارم باشد.

تماشای ویدئو ها 

1 Comment

  1. کسی که جاسوسی میکنه، مهم نیست با چه سازمان و برای چه اهدافی این کار را میکنه، کلا” یک آدم مریضه. همین آقا نموونە ای از همین جور آدمهاست. این جور آدمها چیزی بنام اخلاق را نمیشناسند. برای منفعت شخصی خودشون به والدین خودشان هم رحم نمی کنند.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.