کلاه برداری خالد ونوشه از حزب دمکرات کردستان

بر اساس اخبار رسیده از خبرنگار دیار و نادیار مستقر در قلعه دمکرات در کوی سنجق. خالد ونوشه مبلغ ۲۱۰۰۰ دلار به بهانه هک سایت دیار و نادیار از حزب دمکرات کردستان اخاذی نموده است.

پیش تر شنیده بودیم چاقو هیچ گاه دسته خودش را نمی برد اما خالد ونوشه این قاعده را بر هم زد. قبلا خالد ونوشه فقط از اعضای داخل کشور کلاهبرداری های میلیونی به بهانه اخذ ویزا و اقامت در اروپا دریافت نموده و انها را رها می کرد. یکی دوبار نیز به بهانه کارتشکیلاتی و ترور در داخل از مسئولین حزبی اخاذی های کلانی کرده بود و تحویل نفرات داخل نداده بود. – اعتراف در فیلم زمانی برای خیانت- در قاچاق اسلحه و جعل گذرنامه و ویزا نیز شهره عام و خاص هستند. اما این بار گویا با اعلام یکسری اطلاعات کذب به مسئولین حزبی و دفتر سیاسی مبنی بر اینکه سایت دیار و نادیار را هک کرده ایم و هم اکنون اطلاعات و نظرات و تماس گیرندگان و نویسندگان این سایت را شناسایی کرده و در اختیار ما هستند این مبلغ را اخاذی نموده است.

جالب اینجاست که برای ادامه روند کار مبلغ ۳۵۰۰۰ دلار دیگر درخواست نموده است. گویا ادعا کرده چند نفر را برای انجام این مهم در داخل کشور استخدام و برای عادی سازی نیز چند حساب فیس بوکی را راه اندازی و مثلا اطلاعات دیار و نادیار را افشا نموده است.

برای ممانعت از کلاهبرداری بیشتر توسط این مسئول دلسوز حزبی از بخش مالی و دفتر سیاسی چند تا از شعبده بازی ها و سیاه نمایی های ایشان و دوستانشان را اشاره می کنیم باشد که مورد تامل خوانندگان قرار گیرد.

۱- در جایی از این صفحات جعلی راه اندازی شده فیس بوک ادعا نموده گویا فردی به اسم روکی مسئول بخش فنی سایت دیار  و نادیار است. کسی که کمترین اشنایی با اینترنت دارد می داند که تمام دامنه های سایت ها نیاز به ثبت شدن دارد. و این ثبت باید توسط یک شرکت معتبر اینترنتی انجام شود. اگر در یکی از سایت های ثبت اطلاعات دامنه مانند

https://www.whois.net/

دامنه دیار و نادیار را جستجو کنید اطلاعات شرکت ثبت کننده را می دهد و ان گاه مشاهده می کنید که توسط شرکتی به نام سینام رایانه ثبت شده و با باز کردن سایت شرکت سینام رایانه ادرس و مشخصات مسئول این شرکت و شماره های تماس ان را می بیند. این شرکت تا کنون ده ها هزار سایت از جمله دامنه دیار را حدود ۸ سال پیش ثبت نموده است. دوستان عزیز خالد ونوشه مدیر همین شرکت را از همین طریق یافته عکس فیس بوکی او را نیز منتشر و را به عنوان مسوول بخش فنی سایت دیار و نادیار مشخص کرده اند. این که دیگر نیاز به ۲۰۰۰۰ دلار سرمایه گذاری و کلاهبرداری نداشت. هر پیشمرگه ساده ای می توانست این جستجوی اینترنتی را انجام دهد و مسوول یک شرکت فروش اینترنت را به عنوان مسئول فنی سایت دیار معرفی کند. مثل این است که ما مسوول شرکت گوگل را به عنوان مدیر بخش فنی سایت خودمان معرفی کنیم. تازه یک راه بسیار ساده تر از این نیز وجود داشت. انتهای هر سایتی ادرس شرکت طراح و ثبت کننده اش معمولا وجود دارد و نسخه قدیمی سایت دیار و نادیار نیز همین ادرس سینام رایانه را داده بود. واقعا جالب و خنده دار است البته مسئولین حزب که سواد اینترنتی چندانی ندارند این اراجیف و سیاه نمایی ها را باور کرده و این را برای اطلاع خوانندگان گذاشتیم.

dsak

klg

۲-در یک مورد دیگر چند نفر از کاربران فیس بوکی مانند پیرزنی ساکن شیکاگوی امریکا و یا هر فرد دیگری که در فیسبوک نظرات مخالف انها داده را به عنوان جاش و نویسنده و کاربر سایت معرفی کرده اند. معلوم نیست نویسنده دیار و نادیار از شیکاگوی امریکا چه اطلاعات حزبی می توانسته ارسال کند. و یا چندین نفر دیگر نیز به همین ترتیب. ما مقر قلعه و کمیته های خارج را رها کرده و در شیکاگوی امریکا خبرنگاری استخدام کردیم که هیچ حزبی تا کنون او را نمی شناخته است. تازه از این که بگذریم اگر ما این قدر امکانات داشتیم که در جای جای دنیا این همه خبرنگار که ادعا کردید داشته باشیم که واقعا درخور توجه و جالب است.

۳-اما یک کار دوستان خالد ونوشه خیلی جالب و زیرکانه و درخور تقدیر بوده است. جایی ادعا کرده که به نظرات سایت دسترسی دارد و نظرات تماس گیرندگان را منتشر کرده است. در یکی از این اسناد ساختگی فیس بوکی خیلی غیر مستقیم و زیرکانه سعی داشته اند رامبود لطف پوری را تخریب کنند و به عنوان نویسنده سایت معرفی کنند. مثلا این فرد نظر داده که … مسئولین سایت با سلام من رامبود ل از دوستان شما در حزب هستم همان که یکی دو سال پیش به دستور شما به اروپا رفتم…. به نظر خوانندگان این چه فردی می تواند باشد. کدام حزبی با مشخصات رامبود ل که حدک نیز با ان زیاد خوب نیست و دو سال پیش به اروپا رفته می تواند باشد جز رامبد لطف پوری. حداقل خودتان شان دوستان سابقتان را رعایت کنید و یکدیگر را تخریب نکنید.

ew

راستی دعواهای خالد ونوشه و رامبود لطف پوری را که یادتان هست. شاید این عکس قدیمی از سایت دیار و نادیار شما را یاد چیزهایی بیندارد …

۵۰

توخود حدیث مفصل خوان

1 Comment

  1. خالد ونوشه هم یه بیمار روحی مثل دیار و نادیار است !گرچه برعکس دیار و نادیار او پول خیلی دوست داره

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.