احتمال تعطیلی تلویزیون کومله.تی.وی قوت گرفت

خبراختصاصی از شمال عراق/گزارش رسیده از پیشمرگ کومله

دیار و نادیار:یکی از پیشمرگان حاضر در اردوگاه زرگویز(محل استقرار کومله کمونیستی)در تماس با{نادر کیانی}،در گزارشی عنوان کرد که به احتمال بسیار زیاد،به زودی تلویزیون کومله.تی.وی(علیزاده)به دلیل مشکلات عدیده مالی که این گروه با آن روبرو شده است،تعطیل خواهد شد.

بر اساس گزارش رسیده از شمال عراق،ماجرا از این قرار است که؛

از قرار معلوم،شرکت پخش ماهواره هاتبرد، (Hotbird)برای تمدید قرارداد یکساله خود با کومله کمونیستی در ازای پخش برنامه های تلویزیون این گروه در ماهواره ذکر شده،از آنها مبلغ ۴۵ هزار یورو طلب کرده است.

ابراهیم علیزاده سرکرده گروهک تروریستی کومله کمونیستی نیز در چند ماه گذشته برای جور کردن این پول به هر دری زدهTاما موفق نشده تا مبلغ اجاره یک ساله کومله.تی.وی را فراهم کند.

لذا از آنجا که بودجه خزانه داری کومله نیز معمولا صرف عیش و نوش و خوشگذرانی های رهبران اروپا نشین کومله می شود،گروه توان پرداخت این مبلغ هنگفت را ندارد.

با اینکه اعضای رهبری کومله علیزاده،بشدت بدنبال جور کردن این پول هستند،اما تا این لحظه به بن بست رسیده اند.

و اگر موفق نشوند،بزودی یا این تلویزیون تعطیل خواهد شد و یا اینکه کومله کمونیستی ناچار می شود که پخش برنامه های ماهواره ای خود را از هاتبرد (Hotbird)به شرکت پخش ماهواره ای ارزان قیمت تر که دامنه پخش نقاط تحت پوشش آن نیز بسیار کمتر از هاتبرد خواهد بود،منتقل کنند.

باید منتظر ماند و دید در نهایت آیا تلویزیون کومله تعطیل می شود،یا از هاتبرد (Hotbird)به شرکت پخش دیگری منتقل خواهد شد.

به اذعان بسیاری از پیشمرگان گروهک تروریستی کومله کمونیستی،بخش زیادی از بودجه خزانه داری کومله توسط رهبران گروه چپاول شده و اختلاس های زیادی نیز انجام می شود و همین امر باعث این گرفتاری ها و مشکلات برای کومله شده است.

“نادر کیانی”

www.komaleemontaghed1.blogfa.com

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.