گردهمایی احزاب کرد مخالف جمهوری اسلامی در اربیل عراق

طی دو سال اخیر کشورهای غربی و امریکا و در سال جاری نیز با حضور عربستان سعودی برای ایجاد اتحاد و جبهه مشترکی در بین احزاب مخالف جمهوری اسلامی ،تلاش های زیادی صورت گرفته و یکی از شروط همه آنها برای کمک و پشتیبانی از این احزاب ائتلاف و تشکیل جریانی مشترک با هم برای مقابله با جمهوری اسلامی ایران بوده است.
در اقدام اخیر، آنها با پشتیبانی مالی از موسسه مری خواستند که جهت نزدیکی دیدگاه های احزاب مخالف جمهوری اسلامی و در نهایت ایجاد جبهه واحد و یا ائتلاف بین آنها ، کنفرانسی برگزار کند.
براین اساس موسسه مری در تاریخ۹۵/۰۸/۴ کنفرانسی تحت عنوان آینده خاورمیانه، فرصتها و موانع برگزار نمود. این کنفرانس در سه روز برگزار گردید. از برخی شخصیت های احزاب کرد دعوت به عمل آمد. رهبران احزاب کرد مخالف جمهوری اسلامی نیز به ارائه نظرات پرداختند. البته از حزب پارتی آزادی کردستان نماینده ای در این کنفرانس حضور نداشت. علی رغم اینکه موسسه ادعای مستقل بودن دارد، اما از پ ک ک ترکیه، ی پ گ سوریه و حتی حزب دمکراتیک خلق ها که حزبی رسمی در ترکیه می باشد دعوت ننموده است و این بسیار معنا دارد که پشت پرده فعالیت های این مؤسسه چیست.

3 Comments

 1. اقلیم کردستان یا اقلیم اجامر و جنایتکاران!!!!!!!
  کافی است شما در ایران مرتکب قتل یا دزدی شوید و سپس به اقلیم کردستان بروید و بدور از هرگونه مجازاتی به زندگی خود ادامه دهید.

 2. سلام
  کئام حزب و احراب کرد ؟
  مدیر دبستان شهیدان
  سقز قبلا ضذ انقلاب
  الان هر کار بی ناموسی / پاپوش / و تهمت/ برای کردها و معلمان وهمکار برای حراست و …. و گزینش مردم و ….کردها و مردم تپه مالان بهش اعتماد دارن و همه را با کرم های علندی و زبانش خر کرده و سواستقاده
  فقظ دروغ و کاغذ باری بلده و…
  خواهرش و ئامادشان ناصر سقزی در سلیمانیه بنام ضد انقلاب
  برادرش فراری ئر هلند و از دوطرف میخوره
  برادر بزرگش به خاطر بی ناموسی زنش در اروپا خودکشی کرده و خبات کار بود زنش و

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.