عوامل ترورهای کامیاران دستگیر شدند

بنابر اعلام سایت هاوری عاملین ترورهای برخی از هموطنان کورد در شهرستان کامیاران دستگیر شده اند و هر کدام به جزئیات و شیوه انجام این ترورها اعتراف کرده اند.

  شهریور ماه و مهر ماه جاری در شهرستان کامیاران از استان کردستان،سه نفر از جمله صدیق امینی،جبار ابراهیمی و شاهو کریمیان به دست افراد منتصب به حزب دمکرات کردستان ایران به وسیله سلاح گرم ترور شدند.در همان روز اول رسانه های حزب دمکرات این اخبار را منتشر کردند و اینگونه جلوه دادند که این افراد از مهره های دولت ایران هستند و مردم منطقه را اذیت و آزار داده اند که به دست “عقاب های زاگروس” کشته شده اند.عقاب های زاگرس را فقط حدکا می شناسد و ادعا دارند گروهی مسلح هستند که در داخل ایران فعالیت دارند و اخبار فعالیت هایشان بعد از یک ساعت در سایت حدکا منتشر می شود! این عقاب ها در واقع پیشمرگ ها و وابستگان حدکا هستند که از این اشخاص که افرادی شخصی و کشاورز و کاسب هستند،درخواست پول های هنگفتی تحت عنوان کمک به “راسان” حدکا می کنند و در مقابل وقتی این افراد جواب منفی می دهند،این عقاب ها(در مطالب بعدی اسامی ذکر خواهد شد) تصمیم می گیرند که با آن ها برخورد کنند و نتیجه این می شود که می گویند یکی از “خائنین ملت” به دست عقاب ها کشته شد.

  این مطالب را افراد همدست و همکار پیشمرگ های حدکا اعتراف کرده اند که در مطالب آتی جزئیات بیشتر با ذکر اسامی آن ها منتشر خواهد شد.

۷۷

1 Comment

  1. گروههای تروریست کرد در چند دهه اخیر جز کشتن کثیری از جوانان کرد و فارس که مشغول سربازی در مناطق کرد نشین بوده اند چه دست آوردی برای مردم کرد داشته اند. خواننده گرامی این کامنت که ممکن است فرزند یا برادر یا بستگان نزدیک اش در حال گذراندن دوره سربازی باشند خود را در جای کسانی قرار دهند که فرزندان وبستگان نزدیکشان قربانی تروریسم کرد شده اند و سپس در باره مزدوران حلق بگوش آمریکا و اسراییل ( کومله و دموکرات و پژاک) قضاوت کنند

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.