تمجید فرزندخوانده داعش از حزب دمکرات

دیار و نادیار

گروهک جیش العدل طی نامه ای که در سایت خودش قرار داده است؛ از حزب دمکرات تقدیر و تشکر نمود.
این قدردانی برای اقدامات مسلحانه این حزب در داخل کشور صورت گرفته است. این درحالی است که حزب دمکرات ادعای جنگ با داعش را دارد.
در ادامه نامه مذکور می آید:
بنام عدل
سازمان جیش العدل عملیات پیروزمندانه فرزندان کوردستان را به رهبری و حزب دمکرات کوردستان تبریک عرض می نماید.
عملیات غرور آفرین فرزندان کوردستان عزیز ،فرزندان مقاومت و متعاقب آن شهادت دو تن از همرزمان را به حزب دمکرات کوردستان و رهبری حزب جناب آقای مصطفی هجری دبیر کل حزب دمکرات و ملت غیور کوردستان تبریک عرض نموده و شهادت همرزمان مان را تسلیت عرض می نماییم.
….

خاطر نشان می سازد جیش العدل شاخه داعش در مرزهای استان سیستان و بلوچستان ایران اقدام به ترور می نماید و در بیعت با ابوبکر بغدادی می باشد اما ارتباطات خوبی با حدکا دارد.

1 Comment

  1. جناح مصطفی هجری حزب دموکرات کاملا تحت کنترل هورامی ها و پاوه ای هاست و این مزدوران خودباخته برای مطرح کردن خود در میان مردم کرد و تحت الشعاع قرار دادن جناح خالد عزیزی اقدام به فعالیتهای تروریستی میکنند. کسی نیست که به مزدوران هورامی در حزب بگوید آخر ای بی هویتها و خودباخته ها حزب دمکرات کردستان اگر چیز ارزشمندی بود الان دست مهابادی ها و بوکانی ها و سقزی ها و سنندجی ها بود و هرگز به شما پشت کوهی های هورامی و پاوه ای سپرده نمیشد!!!!!!!!!!!!!!اکراد حقیقی دیگر آینده خودرا در حزب نمی بینند و لذا آن را به کردهای پلاستیکی سپرده اند.
    پس ای پاوه ای ها و ای هورامی های عضو یا طرفدار حزب از خواب خرگوشی بیدار شوید.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.