ترور دو نفر در اشنویه توسط چته های دمکرات

حزب دمکرات زمانی که مشاهده کرد  یارای مقابله و جنگ رودر رو به شیوه جوانمردانه را ندارد، و با ۱۹ کشته راسان را فعلاً تعطیل نمود، برنامه ریزی برای ترور و خنجر از پشت به شهروندان کورد را در دستور کار قرار داده است.  آن هم نه از طریق کادرها و پیشمرگان آن سوی مرز، بلکه چته های بی مزد و مواجب داخل مرتبط با حزب که با وعده های پول، رفتن و اقامت به اروپا و… به راحتی نسبت به ترور و کشتن انسانها اقدام می کنند.

روز گذشته (۲۵ آبان ماه ۱۳۹۵) تروریست های وابسته به حزب اقدام به ترور دو نفر از شهروندان اشنویه به اسامی غفور صلاحی و یک شهروند دیگر نمودند که این دو نفر زخمی و به بیمارستان منتقل و تروریست ها از صحنه متواری شدند. خوشبختانه علی رغم تیراندازی، این دو نفر زنده مانده و تحت مداوا می باشند. هرچند  حزب باید بداند زدن و گریختن به آن سوی مرز یا مخفی شدن بی پاسخ نخواهد ماند.

قرار است انجمن حقوق بشری دیار و نادیار مستند این ترورها را جمع آوری و برای سازمان ملل و نماینده حقوق بشر ایران و پارلمان اروپا ارسال دارد.

بنابراین هر گونه عکس، سند و مطلبی که خوانندگان محترم از گذشته تا کنون در اختیار دارند به ایمیل سایت (info@diarunadiar.com) ارسال نمایند.

2 Comments

  1. جناح مصطفی هجری حزب دموکرات کاملا تحت کنترل هورامی ها و پاوه ای هاست و این مزدوران خودباخته برای مطرح کردن خود در میان مردم کرد و تحت الشعاع قرار دادن جناح خالد عزیزی اقدام به فعالیتهای تروریستی میکنند. کسی نیست که به مزدوران هورامی در حزب بگوید آخر ای بی هویتها و خودباخته ها حزب دمکرات کردستان اگر چیز ارزشمندی بود الان دست مهابادی ها و بوکانی ها و سقزی ها و سنندجی ها بود و هرگز به شما پشت کوهی های هورامی سپرده نمیشد!!!!!!!!!!!!!!
    پس ای پاوه ای ها و ای هورامی های عضو یا طرفدار حزب از خواب خرگوشی بیدار شوید.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.