نامه دسته جمعی خانواده های کشته های حزب دمکرات به مصطفی هجری

دیار و نادیار

چند تن از همسران خانواده های تیم های اعزامی به کوسالان طی نامه ای به مصطفی هجری ضمن گلایه خواستار شفاف سازی علت کشته شدن همسرانشان شدند و اشاره کرده اند که آیا درست است که همسران ما را نه در راستای اهداف کردایتی بلکه به خواست یک کشور بیگانه و عرب به کشتن داده اید؟
پاسخ هجری بسیار تأمل برانگیز است. وی نه تنها از خانواده ها دلجویی نکرده است بلکه علت کشته شدن آنها را خودشان دانسته است. هجری طی مکاتبه ای به این خانواده ها صراحتاً اعلام داشته خود افراد اعزامی اصرار داشته اند که با اعضای خانواده شان در کردستان ایران ارتباط بگیرند و همین بی احتیاطی باعث شده ایران آنها را پیدا کند و همین بی احتیاطی ها باعث مرگشان شده است بنابراین مقصر اصلی در کشته شدن خودشان هستند.
جناب هجری از بی مسئولیتی و فرار به جلو و سوء استفاده شما از نام این کشته شده ها که بگذریم، آیا کاوه جوانمرد و سرکوت صمدی نیز با خانواده هایشان ارتباط گرفته بودند؟ چرا نتوانستید آنها را خارج کنید. شما که جایگاه و پایگاه داخلی ندارید چرا تیم اعزام می کنید؟
مثل هجری دقیقا مانند رییس دزدان می ماند. دزدها را به اجبار به صورت غیرقانونی و مخفیانه به خانه همسایه می فرستد، پس از درگیری با همسایه (که اجتناب ناپذیر است) و کشته شدن دزدها، می گوید خودشان بی احتیاطی کرده اند. فراموش کرده اند که کار دزدی همین خطرات را دارد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.